Avira Free Antivirüs'ü Güncelleyememek

mediyanin1

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Avira AV son birkaç haftadır uygulama otomatik olarak güncellenmiyor. Manuel güncelleme yapmak istiyorum ancak bu sefer de güncelleme dosyasını görmüyor. Silip tekrar yükledim ama sonuç değişmedi. Sizce sorun nedir? Farklı bir ücretsiz antivirüs programı önerir misiniz?

Dediklerinizi yaptım. Şu an için her şey normal görünüyor. Yardımlarınız için teşekkürler. Tekrar aynı sorunla karşılaşırsam bu konu altından bildireceğim.

Maalesef tekrar aynı sorunu yaşamaya başladım. 1-2 hafta otomatik güncellemelerini kendisi yaptı ancak şimdi yine yapamıyorum. Sizce ne yapmalıyım? @THE_MILLER

Sanırım farklı birine yöneleceğim. Bu küçük işlemle uğraşmak bile AV'ü silmem için bir neden. :) Teşekkür ederim.

Bu arada bakım programı olarak yalnızca CCleaner kullanıyorum. Ayarlarda bir değişiklik yapmamama rağmen kendi kendine bununla karşılaşıyorum. Sanırım farklı bir şeyle alakalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı