Part-time iş nasıl bulunur?

JustaSadPerson

Yoctopat
Daha fazla  
Kayseri'de yaşıyorum ve 20 gündür part-time iş arıyorum. Kariyer.net ve işinolsun gibi sitelerde garson, kuryecilik ve hatta büyük kıyafet mağazalarına bile başvurdum ama hala ses yok. Mezunum ve hem ders çalışıp hem de çalışabileceğim bir iş arıyorum. Ne yapmam lazım? Yardım edin.

Ben baklavacıda tezgahtar olarak çalışıyorum. Pek müşteri gelmiyor. Çoğu vaktim boş oluyor ders bile çalışma fırsatım oluyor. Saat 17.00 - 22.00 arası çalışıyorum. Etrafında pastane varsa "Eleman arıyor musunuz?" diye sorabilirsin.

Ücret beklentin nedir?
2000-3000 arası

İnternetten başvurmanın pek bir manası yok. Evden çıkacaksın tek tek dükkan gezeceksin abi öğrenciyim ne iş verirsen yaparım vs de.
Elimde 30 cv ile tek tek gezdim zaten. Defacto, Lc, Flo aklına ne gelirse

Ben baklavacıda tezgahtar olarak çalışıyorum. Pek müşteri gelmiyor. Çoğu vaktim boş oluyor ders bile çalışma fırsatım oluyor. Saat 17.00 - 22.00 arası çalışıyorum. Etrafında pastane varsa "Eleman arıyor musunuz?" diye sorabilirsin.
Bu çok iyi fikir. Hatta restrorantlara bile gitsem iyi olur

2000-3000 arası

Elimde 30 cv ile tek tek gezdim zaten. Defacto, Lc, Flo aklına ne gelirse

Bu çok iyi fikir. Hatta restrorantlara bile gitsem iyi olur
Bak hep büyük mağazaların şubelerine gitmişsin. Sen oraya 30 CV ile girebileceğini mi düşünüyorsun? Alayı torpilli LC, Flo, Defacto vs. Küçük mağazalara vs git, dönerci olur lokanta olur imkanlarını kısma ne iş bulursan yap.

Geri
Yukarı