Part-time iş nereden bulunur?

alberttt

Picopat
Arkadaşlar selam.

Önümüzdeki nisan ayindaki EKPSS sinavi var. Bu sinavi kazanıp memur olarak atanana kadar part-time bir işte çalışmak istiyorum. İstanbul/Ümraniye'de oturuyorum.

Kitapevlerinde, süpermarketlerde, çağrı merkezlerinde (vs.) çalışabilirim. Ancak kariyer.net'e ve Lindkedn'e bakınca istediğim miktarda part-time iş ilanı göremedim. Başka hangi platformlarda yukarida belirttiğim iş ilanlarına başvurabilirim?

Arkadaşlar selam.

Önümüzdeki nisan ayindaki ekpss sinavi var. Bu sinavi kazanıp memur olarak atanana kadar part-time bir işte çalışmak istiyorum. İstanbul/Ümraniye'de oturuyorum.

Kitapevlerinde, süpermarketlerde, çağrı merkezlerinde (vs.) Çalışabilirim. Ancak kariyer.net'e ve Lindkedn'e bakınca istediğim miktarda part-time iş ilanı göremedim. Başka hangi platformlarda yukarida belirttiğim iş ilanlarına başvurabilirim?

McDonald's Burger King vs çalışabilirsiniz part time olarak kesin işe alıyolar zaten.

Part time kurye olabilirsin. İş imkanları daha fazla. Bk express kurye bunlardan sadece biri.

Part time kurye olabilirsin. İş imkanları daha fazla. Bk express kurye bunlardan sadece biri.

motor ehliyetim yok hocam.
İşin olsun diye bir uygulama var, aradığınız tarzda iş ilanları bulunuyor genelde. Geri dönüşleride kariyer.net'e göre hızlı oluyor.
Uygulamayı indirdim hocam bakıyorum şimdi.
McDonald's Burger King vs çalışabilirsiniz part time olarak kesin işe alıyolar zaten.
hocam calisma şartları nasıl buraların, bir fikriniz var mı, diğer part time işlere göre daha mı yoğun vs olur?

Motor ehliyetim yok hocam.

Uygulamayı indirdim hocam bakıyorum şimdi.

Hocam calisma şartları nasıl buraların, bir fikriniz var mı, diğer part time işlere göre daha mı yoğun vs olur?

Tabii yoğun olacaktır nerede çalıştığına bağlı olarak ama ortam vs iyi yani pek sıkıntı çekmezsin çalışma şartları iyi yemek vs veriyorlar part time olduğun için de çalışma saatlerini ayarlıyolar

Tabii yoğun olacaktır nerede çalıştığına bağlı olarak ama ortam vs iyi yani pek sıkıntı çekmezsin çalışma şartları iyi yemek vs veriyorlar part time olduğun için de çalışma saatlerini ayarlıyolar
Tamamdır hocam bir bakayım.

Arkadaşlar sizce 35 saat part-time için fazla mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı