Avrupa Fatih'i tarih yazmaya devam ediyor! Barcelona bile deviremedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Barcelona tarihin en büyük dev takımlarından birisi ve onlara karşı 3 puan değerinde bir beraberlik yakalıyoruz. Tarihte deplasmanda hiç gol yemeyip, ölüm grubundan lider çıkıp, kendi sahasında herkese gol atan takımdan gol yemeyen bir takım varsa söyleyin.

Bunları yaptık ve bu maç tarihe geçecek.
Ölüm grubuna bak :D Sanırsın PSG REAL MADRİD felan var.Lazio Marsilya eski formlarında değil bu kadar abartmamak lazım.

Ölüm grubuna bak :D Sanırsın PSG REAL MADRİD felan var.Lazio Marsilya eski formlarında değil bu kadar abartmamak lazım.
Bir tarafta PSG'ye kafa tutup yarışan ve CL takımı olan, bir tarafta Juventus, Inter, Milan, Roma grubunda her sene neredeyse ilk 4-5'e giren bir takım var. Biz ise neredeyse tarihin en kötü liginden gelen bir takımız.

Sevinmeniz gereken şeye kıskançlık ve sinir besliyorsunuz çok komik. Ben zevk alıyorum şahsen başarılarımızdan dolayı.

Bunları yaptık ve bu maç tarihe geçecek.

Sizin, öznel tarihinizde yer tutacaktır muhakkak, ama o sınırdan ötede sıradan bir maç olmaktan kurtulamayacaktır. Ufak başarıları büyütüp, asıl sorunları örtmeye devam edelim.

Bir tarafta Psg'ye kafa tutup yarışan ve CL takımı olan, bir tarafta juventus, ınter, milan, roma grubunda her sene neredeyse ilk 4-5'e giren bir takım var. Biz ise neredeyse tarihin en kötü liginden gelen bir takımız.

Sevinmeniz gereken şeye kıskançlık ve sinir besliyorsunuz çok komik. Ben zevk alıyorum şahsen başarılarımızdan dolayı.

Kimse kıskanmıyor eski halinden eser olmayan Barcelona'ya berabere kalınca tarih yazdık demek acınası bir durum.

Sizin, öznel tarihinizde yer tutacaktır muhakkak, ama o sınırdan ötede sıradan bir maç olmaktan kurtulamayacaktır. Ufak başarıları büyütüp, asıl sorunları örtmeye devam edelim.
Benlik hiçbir sorun yok. GS'de kazansa, FB'de kazansa benim için aynı maç. Sizin gibi radikal bir taraftar değilim. Ülkeme yararı olan şeyi savunurum ve desteklerim. Sizin gibi radikal taraftarlar olmasa lig çok güzel bir yer.
Kimse kıskanmıyor eski halinden eser olmayan Barcelona'ya berabere kalınca tarih yazdık demek acınası bir durum.
Eski halinden eser olmayan Barcelona, ligimizdeki bütün takımları ezip geçecek durumda. Barcelona hala bir Barcelona, Kasımpaşa değil.

Yabancı gazeteler "Barcelona, Türk duvarını aşamadı" diye haberler yapsın, bizim muhteşem milletimiz gelsin berabere kaldık diye karşı çıksın :D. Komik millet.

Barcelona eski Barcelona değilse, Napoli keşke atsaydı golü de 4 yemeseydi. Tüh, bize denk gelmiş eskimesi.

Son düzenleme:
Yabancı gazeteler "Barcelona, Türk duvarını aşamadı" diye haberler yapsın, bizim muhteşem milletimiz gelsin berabere kaldık diye karşı çıksın :D. Komik millet.

Karşıtlığı anlamamakta diretmeniz enteresan. Tamam, iyi skor ama tarihin içinde yer tutacak bir netice değil. Bu kadar basit.

Sizin gibi radikal bir taraftar değilim.

Anlamamanız buradan da açık ki herhangi bir futbol takımına taraftar değilim. Sonuçta, borç üretmekten başka faydası olmayan bir icraat.

Açıkçası aynı maçı mı izledik anlayamadım. Ortada tarih yazma falan göremedim.
Bakalım 2. maçta neler olacak...

Burada abartı olan nedir ? Kendi sahasında herkese gol atan Barcelona'dan gol yemeden 3 puan değerinde bir sonuçla çıkmışız. Ölüm grubundan 1. olarak çıkmışız, Avrupa'da deplasmanda hiç gol yememişiz. Bunları Fener veyahut Beşiktaş yapsa yine bu kadar sevinirdim.

Barcelona Teknik Direktörü ve oyuncuları bile böyle bir defansı oynanışı tebrik ederken, sizin burada gelip karşıtlık yapmanız komik.

Biz bu taktiği bütün Avrupa maçlarında oynadık ve bunun sayesinde çok güzel goller attık. Bu maçta bile bu taktik çok işe yaradı, neredeyse 2 defa gol atacaktık. Bu kadar karşıt olmaya gerek yok. Ülke için sevinin.
Hatanız tam olarak burada. 3 puan değerinde bir sonuç almadınız çünkü Barça'ya tek gol bile yeter ikinci maçta.

Ben de sevindim ancak rövanşta yine aynı oyunu oynayacak galatasaray. Başka şansı yok. Barça aynı oyunu oynar mı? Sanmam. Muhtemelen en kötü oyunlarından birini oynadılar.

Ne zaman ki galatasaray eleyip turu geçer o zaman tarihi zafer olur işte.

Benzerini benim küçük sarı kanaryam CL çeyrek finalinde istanbulda Chelsea'yi yendiğinde düşünmüştüm. Ama deplasmanda içimizden geçip tur atladılar. O yüzden Chelsea maçı ara ara Youtube'dan açıp duygulandığımız bir maç oldu, efsane değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı