Avrupa Fatih'i tarih yazmaya devam ediyor! Barcelona bile deviremedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maç Camp Nou’da oynandı arkadaşlar. Galatasaray’ın oyunu domine etmesini kimse beklemiyordu zaten. Ama Barcelona garip bir takım mesela geçenlerde kendi evinde Napoli’yi yenemeyip , deplasmanda 4 tane atıp elemişlerdi. Yani hemen sevinmeyin demek istiyorum. Gönlüm tabi Galatasaray’ın turu geçmesinde.

Şu anlık ne Galatasaray iyi bir futbol takımı ne fenebahçe ne de Beşiktaş. Önceden futbol sahada oynanıyordu. Avrupa maçlarını bütün taraftarlar seyrediyordu. Türk futbolu çok kötü olduğundan dolayı.
0-0'lık biten maçlara bile sevinir olduk. Eski Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş olsaydı maçın gerçek tadı ve izleme zevki çıkardı maalesef ben 3 büyüklerin top oynayışını hiç iyi bulmuyorum. Bu gidişle zaten hiçbir şekilde düzelmeyecek. Bu arada Galatasaray'ın son Avrupa maçlarını kazanmasının nedeni şans yüzdesinin fazla olması. Bütün maçlar Galatasaray'ın isteğinde gidiyor. Bunu kötü bir şey olarak söylemiyorum ama gerçek bir galibiyet ile kazanmasını isterdim açıkçası.

(Not: Fenerbahçeliyim büyük ihtimalle en son yazdığım cümlelerden dolayı linç yiyeceğim ancak doğru olan bu :D)

Şu anlık ne Galatasaray iyi bir futbol takımı ne fenebahçe ne de Beşiktaş. Önceden futbol sahada oynanıyordu. Avrupa maçlarını bütün taraftarlar seyrediyordu. Türk futbolu çok kötü olduğundan dolayı.
0-0'lık biten maçlara bile sevinir olduk. Eski Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş olsaydı maçın gerçek tadı ve izleme zevki çıkardı maalesef ben 3 büyüklerin top oynayışını hiç iyi bulmuyorum. Bu gidişle zaten hiçbir şekilde düzelmeyecek. Bu arada Galatasaray'ın son Avrupa maçlarını kazanmasının nedeni şans yüzdesinin fazla olması. Bütün maçlar Galatasaray'ın isteğinde gidiyor. Bunu kötü bir şey olarak söylemiyorum ama gerçek bir galibiyet ile kazanmasını isterdim açıkçası.

(Not: Fenerbahçeliyim büyük ihtimalle en son yazdığım cümlelerden dolayı linç yiyeceğim ancak doğru olan bu :D)
Dünkü yapılan defanslar, kurtarılıan toplar şans değildi. Şans olan tek bir şey varsa, o da topun direkten dönmesiydi. Başka şanslık bir şey yoktu maçta.

Ben Galatasaray düşmanı değilim siz burada 0-0 skora tarih yazdık demişsiniz ona ayar oldum. Galatasaray deplasmanda 3-0 ya da 4-0 yense o zaman tarih yazmış olurdu bizde helal olsun derdik siz burada fanatiklik yapıyorsunuz başka bir şey değil.

Dünkü yapılan defanslar, kurtarılıan toplar şans değildi. Şans olan tek bir şey varsa, o da topun direkten dönmesiydi. Başka şanslık bir şey yoktu maçta.

Bu maç için konuşmamıştım gruplarda rakiplerinizin yenilmesi ve sizin üste çıkmanız şans faktörydü onu söylemiştim bu arada kerem aktürkoğlunun kaçan golüne gerçekten çok üzülmüştüm jeneriklik gol kaçtı
:(

Max fanatik zekası :D
Hocam gereksiz cümlelere gerek yok. Bir TÜRK takımı Dünya devine deplasmanda yer vermedi ikinci maçı da görüp Çeyrek Finaldeyiz diye sevinmek varken neden kavga edip karamsarlık yaratıyorsunuz hiç gerek yok. Bu işin sonu güzel olacak hepimiz inanıyoruz boş konuşanlar susar emin olun.
Max yazarak kendi zekanı belli ettin zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı