Avrupa Süper Ligi kuruldu

Galatasaray veya Beşiktaş gider diye düşünüyorum ama umarım gitmezler çünkü giderlerse Türkiye süper liginden men yiyecekler.

Yaptırımlar çok gereksiz fazla olmuş.

Bu 2018'de de yokmuydu ?

Galatasaray veya Beşiktaş gider diye düşünüyorum ama umarım gitmezler çünkü giderlerse Türkiye süper liginden men yiyecekler.
Kulüpler Birliği açıklama yapmış ve karşı olduklarını söylemişler. Bu arada Türkiye'den biri gitmez.

Kulüpler birliği açıklama yapmış ve karşı olduklarını söylemişler. Bu arada Türkiye'den biri gitmez.

Gitselerde tüm takımlardan fark yiyip elenirler. Sonra Türkiye desüper Lig'e devam .

Arkadaşlar gülücük atıp durmayın. Ben giderse dedim. Ki bence asla gitmez. Giderse en iyi Galatasaray veya Beşiktaş gider. Ama onlar da oradaki takımların 1 kemiği etmezler.

Eski maçlardan bana ne? Şu anki kadrolar ve oyunlar için söylüyorum.

Bana mantıksız gelmedi değil. UEFA ve FIFA destekli olsaydı muazzam olurdu ama var oldukları liglerden men edilmeleri bence olmaması için en büyük etken. Şimdiden Manchester taraftarları karşı olduklarını belirtmiş bile. Böyle giderse sadece kurucu Barcelona kalacak gibi.

Kendi liginden men edilmek, dünya kupası ve avrupa kupası gibi turnuvalardan da men olunuyor galiba. Yani biz kurduk hadi eyvallah kadar basit olmaması lazım. Daha çok konuşulur bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…