Avrupa'da Galatasaray nasıl gider?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizce Galatasaray Avrupa'da nasıl gider tur atlayıp çeyrek finallere kalma şansı var mı? Biliyorum şu anda ligde kümeye oynuyoruz ama gelecek tranferlerden sonra nasıl olur pek de tahmin edemiyorum. Gedson ve gomis tranferi umarım iş görürler. Ülke puanı olarak yükselmemizin, zamanı geldide geçiyor bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kura şansına bağlı. Ligde kötü gidip Avrupa kupalarında başarılı olan takımlar oldu tarihte. Galatasaray'da bunlardan biri olabilir. Ama kaleci transferi şartıyla. Eldeki kaleciler ile Avrupa'da başarıyı bırak küme düşmezsek iyidir.

Bu sezon bizden iyi takımlarla olan maçlarımızda hep iyi performans sergiledik. Takım bir şekilde rakibi bozma ve kontra oyununu iyi oynuyor fakat kendinden güçsüz takımlara karşı maalesef başarısız. Çok güçlü bir takım gelmediği sürece eler miyiz bilmem ama kafa kafaya oynarız bence gelenle.

Her takım Avrupa'da farklı oynar, ancak Galatasaray kadrosunun kapasitesini düşünürsek geçecekleri 1 turdan sonraki kısmı şahsen göremiyorum.

Gomis, Gedson gibi oyuncuları alıyoruz heralde, bunu gibi 2 tane daha adam akıllı oyuncu alırsak. (Ortasaha+Kaleci) tarzı bırak çeyrek finali, yarı finale bile gideriz.

Kuraya bağlı, yani şu anda kurada Sherrif ile karşılaşma ihtimali de var, Barcelona ile karşılaşma ihtimali de var. Ama benim düşüncem çeyrek finale kadar gelebilir ama daha fazlasına gidebileceğini düşünmüyorum. Burak Elmas geleceğe yatırım yapmak isterken kulübü batırdığı için yarı final görebileceğini zannetmiyorum.

Kura şansına bağlı. Ligde kötü gidip Avrupa kupalarında başarılı olan takımlar oldu tarihte. Galatasaray'da bunlardan biri olabilir. Ama kaleci transferi şartıyla. Eldeki kaleciler ile Avrupa'da başarıyı bırak küme düşmezsek iyidir.

Muslera dahil mi hocam. Grup aşamasında büyük iş yaptı ama evet daha iyi bir kaleci bizleri, daha da ileri taşır.
İlk turda psg gelir ve psg yi elerler sonra çeyrek finalde man united gelir ve onları da elerler. Yarı finalde bayern gelir ve onu da elerler. Finalde ise Wolfsburg'a elenirler. Olsun bu da bir başarıdır kızmayın arkadaşlar.

Ne alaka hocam o başka konu.😂
Kuraya bağlı, yani şu anda kurada sherrif ile karşılaşma ihtimali de var, Barcelona ile karşılaşma ihtimali de var. Ama benim düşüncem çeyrek finale kadar gelebilir ama daha fazlasına gidebileceğini düşünmüyorum. Burak elmas geleceğe yatırım yapmak isterken kulübü batırdığı için yarı final görebileceğini zannetmiyorum.

Şu anda elimizde bu kaleci ve bu moral bozukuluğu olan bir takımla ,sheriff i yenmek bile çok zor hocam.
Gomis, gedson gibi oyuncuları alıyoruz herhalde, bunu gibi 2 tane daha adamakıllı oyuncu alırsak. (ortasaha+kaleci) tarzı bırak çeyrek finali, yarı finale bile gideriz.

Umarım hocam, gedson fernandes transferi bir an önce gerçekleşse keşke 2 aydır geldi geliyor taraftar boşuna heveslenip durdu, 1 ay daha gelmez ise hiç gelmesin daha iyi.

Son düzenleme:
Muslera dahil mi hocam. Grup aşamasında büyük iş yaptı ama evet daha iyi bir kaleci bizleri, daha da ileri taşır.

Ne alaka hocam o başka konu.😂

Şu anda elimizde bu kaleci ve bu moral bozukuluğu olan bir takımla ,sheriff i yenmek bile çok zor hocam.

Umarım hocam, gedson fernandes transferi bir an önce gerçekleşse keşke 2 aydır geldi geliyor taraftar boşuna heveslenip durdu, 1 ay daha gelmez ise hiç gelmesin daha iyi.
Muslera hariç tabiki hocam. Ama zaten yaşı da geldi. 2 sene sonra içinde iyi bir kaleci lazım.

Geri
Yukarı