Avrupa'da Galatasaray nasıl gider?

Bu sezon bizden iyi takımlarla olan maçlarımızda hep iyi performans sergiledik. Takım bir şekilde rakibi bozma ve kontra oyununu iyi oynuyor fakat kendinden güçsüz takımlara karşı maalesef başarısız. Çok güçlü bir takım gelmediği sürece eler miyiz bilmem ama kafa kafaya oynarız bence gelenle.

Evet hocam lazio ve marsilya maçlarında adeta lakabımız gibi aslan kesildik, dediğiniz gibi kolay takımlar gelince takım pek ciddiye almıyor, örneğin İstanbul'daki Moskova maçı yönetim pek ciddiye almadı, oyuncularda dahil, az daha grup aşamasının en az gol atan takımına yeniliyorduk.
Muslera hariç tabii ki hocam. Ama zaten yaşı da geldi. 2 sene sonra içinde iyi bir kaleci lazım.

Umarım hocam dediğiniz gibi oda artık yaşlanıyor, güzel bonservisli 25 yaşlarında iyi bir kaleci şart artık, takımın borcu var mı bildiğiniz kadarıyla.
Her takım Avrupa'da farklı oynar, ancak Galatasaray kadrosunun kapasitesini düşünürsek geçecekleri 1 turdan sonraki kısmı şahsen göremiyorum.

Biraz daha Avrupa'ya önem verip, gedson, gomis ve kaleci alırsak çeyrek final bile görebiliriz.
Muslera hariç tabii ki hocam. Ama zaten yaşı da geldi. 2 sene sonra içinde iyi bir kaleci lazım.

Marchesín - Oyuncu profili 21/22 Galatasaray söylentiler arasında, sizce iş görür mü hocam.
Kura şansına bağlı. Ligde kötü gidip Avrupa kupalarında başarılı olan takımlar oldu tarihte. Galatasaray'da bunlardan biri olabilir. Ama kaleci transferi şartıyla. Eldeki kaleciler ile Avrupa'da başarıyı bırak küme düşmezsek iyidir.

Sizce kimler kalır hocam, play offlardan son 16 ya.

Son düzenleme:
Evet hocam lazio ve marsilya maçlarında adeta lakabımız gibi aslan kesildik, dediğiniz gibi kolay takımlar gelince takım pek ciddiye almıyor, örneğin İstanbul'daki Moskova maçı yönetim pek ciddiye almadı, oyuncularda dahil, az daha grup aşamasının en az gol atan takımına yeniliyorduk.

Umarım hocam dediğiniz gibi oda artık yaşlanıyor, güzel bonservisli 25 yaşlarında iyi bir kaleci şart artık, takımın borcu var mı bildiğiniz kadarıyla.

Biraz daha Avrupa'ya önem verip, gedson, gomis ve kaleci alırsak çeyrek final bile görebiliriz.

Marchesín - Oyuncu profili 21/22 Galatasaray söylentiler arasında, sizce iş görür mü hocam.

Sizce kimler kalır hocam, play offlardan son 16 ya.
33 yaşındaki bir kaleci iş görür ancak benim düşündüğüm kaleci tarzı altay ve uğurcan gibi geleceğe yönelik potansiyelli bir kaleci kardeşimiz olursa daha iyi olur gelecek açısından da. Açıkçası Eşleşmelere göre kendi yorumlarımı söyleyeyim size hocam.
Sevilla - Dinamo Zagreb : Zaten Uefa Avrupa ligi (Eski adıyla Uefa Kupası) denince akla gelen ilk takım sevilla'dır. Geçeceklerini düşünüyorum.
Atalanta - Olympiakos : Atalanta'nın geçeceğini düşünüyorum. Skor tahminlerim bol gollü olmayan skorlar. İlk maç 1-0 İkinci maç 2-1
Real Sociedad - Leipzig : 2 Takımın arasından Sociedad'ı 1 tık daha şanslı buluyorum. İki taraf içinde zor bir maç olacaktır.
Barcelona - Napoli: Barcelona'nın toparlanması ve gelecek yıl uefa şampiyonlar ligi'ne katılım hakkını elde etmesi, genel anlamda toparlanması için xavi gözünü bu kupaya kaptırmış olabilir. Ama Napoli'de İtalya'da şampiyonluğa oynuyor hem de iyi bir kadroya sahipler. Bence Barca'yı kupa dışına itebilirler. Ama xavi eğer ligde ilk 4 şansını yitirmiş görürse gözünde ciddi ve kızgın bir şekilde oyuncu grubuna bu kupayı almak zorundasınız psikolojisini verir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum olursa ve Barcelona ilk maçta fişi çekip ikinci maçta deplasmanda defansif bir oyunla napoli'nin elenmesi için çalışacaklarını düşünüyorum.
Zenit - Real Betis: Zenit kendi liginde lider ancak Betis'in lig performansı bu sezon sürpriz yaparak şampiyonlar ligi potasında. Betis'in eleyeceğini düşünüyorum.
Borussia Dortmund - Rangers : Haaland eğer oynarsa içimden bir ses şov yapar gibime geliyor.
Sheriff - Braga : Sheriff'in bu sezon şampiyonlar liginde yaptıkları inanılmaz. Herkes 1 puan alsalar iyidir derken az kala gruptan çıkacaklardı. Bu gazla bu sezon sürpriz takımlardan biri olacaklarını düşünüyorum. En az çeyrek final görebilir diye düşünüyorum.
Porto - Lazio : Porto liginde namağlup şampiyonluğa koşuyor. İçimdeki ses porto'nun lazio'nun içinden geçeceğini söylüyor.

Şu anda elimizde bu kaleci ve bu moral bozukuluğu olan bir takımla, sheriff i yenmek bile çok zor hocam.

Real Madrid'i İspanya'da yenmişlerdi adamlar en son.
33 yaşındaki bir kaleci iş görür ancak benim düşündüğüm kaleci tarzı Altay ve uğurcan gibi geleceğe yönelik potansiyelli bir kaleci kardeşimiz olursa daha iyi olur gelecek açısından da. Açıkçası eşleşmelere göre kendi yorumlarımı söyleyeyim size hocam.
Sevilla - dinamo zagreb: Zaten UEFA Avrupa ligi (eski adıyla UEFA kupası) denince akla gelen ilk takım Sevilla'dır. Geçeceklerini düşünüyorum.
Atalanta - olympiakos: Atalanta'nın geçeceğini düşünüyorum. Skor tahminlerim bol gollü olmayan skorlar. İlk maç 1-0 ikinci maç 2-1
Real sociedad - leipzig: 2 takımın arasından Sociedad'ı 1 tık daha şanslı buluyorum. İki taraf içinde zor bir maç olacaktır.
Barcelona - napoli: Barcelona'nın toparlanması ve gelecek yıl UEFA şampiyonlar ligi'ne katılım hakkını elde etmesi, genel anlamda toparlanması için xavi gözünü bu kupaya kaptırmış olabilir. Ama Napoli'de İtalya'da şampiyonluğa oynuyor hem de iyi bir kadroya sahipler. Bence Barca'yı kupa dışına itebilirler. Ama xavi eğer ligde ilk 4 şansını yitirmiş görürse gözünde ciddi ve kızgın bir şekilde oyuncu grubuna bu kupayı almak zorundasınız psikolojisini verir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum olursa ve Barcelona ilk maçta fişi çekip ikinci maçta deplasmanda defansif bir oyunla Napoli'nin elenmesi için çalışacaklarını düşünüyorum.
Zenit - real betis: Zenit kendi liginde lider ancak Betis'in lig performansı bu sezon sürpriz yaparak şampiyonlar ligi potasında. Betis'in eleyeceğini düşünüyorum.
Borussia Dortmund - rangers: Haaland eğer oynarsa içimden bir ses şov yapar gibime geliyor.
Sheriff - braga: Sheriff'in bu sezon şampiyonlar liginde yaptıkları inanılmaz. Herkes 1 puan alsalar iyidir derken az kala gruptan çıkacaklardı. Bu gazla bu sezon sürpriz takımlardan biri olacaklarını düşünüyorum. En az çeyrek final görebilir diye düşünüyorum.
Porto - lazio: Porto liginde namağlup şampiyonluğa koşuyor. İçimdeki ses Porto'nun Lazio'nun içinden geçeceğini söylüyor.
Real Sociedad-Leipzig maçında bence Leipzig kazanır, bir de Porto-Lazio maçı Porto adına o kadar kolay geçmez Porto biraz zorlanır hatta Lazio belki eleyebilir. Onun dışında güzel tahmin.

Son düzenleme:
33 yaşındaki bir kaleci iş görür ancak benim düşündüğüm kaleci tarzı Altay ve uğurcan gibi geleceğe yönelik potansiyelli bir kaleci kardeşimiz olursa daha iyi olur gelecek açısından da. Açıkçası eşleşmelere göre kendi yorumlarımı söyleyeyim size hocam.
Sevilla - dinamo zagreb: Zaten UEFA Avrupa ligi (eski adıyla UEFA kupası) denince akla gelen ilk takım Sevilla'dır. Geçeceklerini düşünüyorum.
Atalanta - olympiakos: Atalanta'nın geçeceğini düşünüyorum. Skor tahminlerim bol gollü olmayan skorlar. İlk maç 1-0 ikinci maç 2-1
Real sociedad - leipzig: 2 takımın arasından Sociedad'ı 1 tık daha şanslı buluyorum. İki taraf içinde zor bir maç olacaktır.
Barcelona - napoli: Barcelona'nın toparlanması ve gelecek yıl UEFA şampiyonlar ligi'ne katılım hakkını elde etmesi, genel anlamda toparlanması için xavi gözünü bu kupaya kaptırmış olabilir. Ama Napoli'de İtalya'da şampiyonluğa oynuyor hem de iyi bir kadroya sahipler. Bence Barca'yı kupa dışına itebilirler. Ama xavi eğer ligde ilk 4 şansını yitirmiş görürse gözünde ciddi ve kızgın bir şekilde oyuncu grubuna bu kupayı almak zorundasınız psikolojisini verir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum olursa ve Barcelona ilk maçta fişi çekip ikinci maçta deplasmanda defansif bir oyunla Napoli'nin elenmesi için çalışacaklarını düşünüyorum.
Zenit - real betis: Zenit kendi liginde lider ancak Betis'in lig performansı bu sezon sürpriz yaparak şampiyonlar ligi potasında. Betis'in eleyeceğini düşünüyorum.
Borussia Dortmund - rangers: Haaland eğer oynarsa içimden bir ses şov yapar gibime geliyor.
Sheriff - braga: Sheriff'in bu sezon şampiyonlar liginde yaptıkları inanılmaz. Herkes 1 puan alsalar iyidir derken az kala gruptan çıkacaklardı. Bu gazla bu sezon sürpriz takımlardan biri olacaklarını düşünüyorum. En az çeyrek final görebilir diye düşünüyorum.
Porto - lazio: Porto liginde namağlup şampiyonluğa koşuyor. İçimdeki ses Porto'nun Lazio'nun içinden geçeceğini söylüyor.

Skor tahminleriniz için teşekkürler hocam, ben şu takımları bekliyorum son 16 da: Sevilla, atalanta, leipzig, napoli, zenit, Dortmund, porto, sheriff tiraspol diye düşünüyorum hocam, Galatasaray'ı son 16 da çok büyük takımlar bekliyor olacak gibi duruyor işimiz gerçekten zor, burada bence sadece zenit, leipzig ve porto yu eleme şansımız var, diğer takımlar çok zor biliyorsunuzdur, tuzla spor a az önce büyük bir farkla yenildik, eğer en az 5 tranfer olmaz ise kupaya artık imkansız demek bile az gelir. Yönetimin artık kesinlikle, bir şeyler yapması lazım.
Real Madrid'i İspanya'da yenmişlerdi adamlar en son.

Evet hocam biliyorum şampiyonlar ligi gruplarında çok büyük işler başardılar ama şansta yanlarında demekte yalan olmaz, Real Madrid'te bizler gibi düşünüp önemsemedi ve maçı kaybettiler.

Bu takımın sol beke, sağ beke, orta sahaya, santrafora, kanatlara ve en önemlisi ise kaleciye ihtiyacı var. Kerem oynamasına oynasın da adamı maçtan çıkarınca başkasını koyunca da iş yapsın. Bu iş Babel ve obez Feghouli ile olmaz. 1 maçlığına şov yapıp kaybolan kişiler. Transfer dönemini sadece Gedson ve kaleci ile bitirirlerse işleri yaş.
Ayrıca kaleciyi de genç seçmek önemli. Galatasaray'ın altyapısındaki kalecilerden de bir cacık olmaz. O yüzden geleceği olan biri olmalı.

Avrupa'da ilerlemek için ise Borussia, Rangers, Sheriff, Dinamo Zagreb, Olympiakos gibi çok göze hoş gelen top oynamayanlar gelmeli.

Bu takımın sol beke, sağ beke, orta sahaya, santrafora, kanatlara ve en önemlisi ise kaleciye ihtiyacı var. Kerem oynamasına oynasın da adamı maçtan çıkarınca başkasını koyunca da iş yapsın. Bu iş babel ve obez feghouli ile olmaz. 1 maçlığına şov yapıp kaybolan kişiler. Transfer dönemini sadece gedson ve kaleci ile bitirirlerse işleri yaş.
Ayrıca kaleciyi de genç seçmek önemli. Galatasaray'ın altyapısındaki kalecilerden de bir cacık olmaz. O yüzden geleceği olan biri olmalı.

Avrupa'da ilerlemek için ise borussia, rangers, sheriff, dinamo zagreb, olympiakos gibi çok göze hoş gelen top oynamayanlar gelmeli.

Yönetim sağ olsun takımı bu hale soktu hocam dediğim gibi, en az 5 tranfer kesinlikle yapılmalı, gedson ve gomis ile anlaşıldı ama dediğiniz gibi bunlarda yetmeyecektir, dediğiniz takımlarında gelmesi çok zor maalesef, olympikos ve braga diğer rakiplere göre biraz daha kolay kalıyor, sheriff deplasmanda Real Madrid'i yendi o yüzden çok zor bir takım. Böyle devam edersek ,ilk turda 5-1 gibi bir sonuçla eleniriz.
Bir de porto-lazio maçı porto adına o kadar kolay geçmez porto biraz zorlanır hatta lazio belki eleyebilir. Onun dışında güzel tahmin.

Lazio Avrupa'da çöküşe geçti hocam Moskova'yı bir maçta, 2 penaltı kazanarak geçtiler marsilya ile berabere kaldılar, son maçtada Galatasaray çok baskın oynamamasına rağmen az daha yeniliyorlardı ,porto ilk maçta 3-1 ikinci maçta, 1-0 geçer diye düşünüyorum ben ama bellide olmaz tabii ki.
Avrupa'da ilerlemek için ise borussia,

Dortmund çok zorlamazmı hocam bizi, elemelere kaylmayı ikili avreraj ile kılpayı kaybettiler, sporting i yendiler ve piyasa değeri sıralamasında, dünyada ilk 5 teler.

Son düzenleme:
Dortmund çok zorlamazmı hocam bizi, elemelere kaylmayı ikili avreraj ile kılpayı kaybettiler, sporting i yendiler ve piyasa değeri sıralamasında, dünyada ilk 5 teler.
Haklısınız. Ben stoperlerin anlık dengesizliklerinden dolayı koymuştum uzun top oynuyorsunuz diye artık o da yok Torrent geldiği için. Diğer saydığınız rakiplerin gelmesi cidden daha iyi olurmuş.

Sheriff açıkçası takımı izledim de bu takıma yeneriz gözüyle gidilirse yenilip, geri geliriz. Bu takım acilen 2 Şubat'a kadar her şeyi halletmeli çünkü 2 Şubat Avrupa için son kayıt günü.

Haklısınız. Ben stoperlerin anlık dengesizliklerinden dolayı koymuştum uzun top oynuyorsunuz diye artık o da yok Torrent geldiği için. Diğer saydığınız rakiplerin gelmesi cidden daha iyi olurmuş.

Sheriff açıkçası takımı izledim de bu takıma yeneriz gözüyle gidilirse yenilip, geri geliriz. Bu takım acilen 2 şubat'a kadar her şeyi halletmeli çünkü 2 şubat Avrupa için son kayıt günü.

Yarın akşam kadrolar bildiriliyor hocam, UEFA'ya.
Bu takımın sol beke, sağ beke, orta sahaya, santrafora, kanatlara ve en önemlisi ise kaleciye ihtiyacı var. Kerem oynamasına oynasın da adamı maçtan çıkarınca başkasını koyunca da iş yapsın. Bu iş babel ve obez feghouli ile olmaz. 1 maçlığına şov yapıp kaybolan kişiler. Transfer dönemini sadece gedson ve kaleci ile bitirirlerse işleri yaş.

Avrupa'da ilerlemek için ise borussia, rangers, sheriff, dinamo zagreb, olympiakos gibi çok göze hoş gelen top oynamayanlar gelmeli.

Öğlen tuzla maçındada oldu yeneriz diye takım pek ciddiye almadı,1. lig takımına çok büyük farkla yenildik, üstelik rakip çoğu yedek oyuncusuyla oynadı ,bizde kadro neredeyse aynıydı.

Çeyrek finallere kalma şansı var mı?
Öyle bir şansı yok. Yani en azından Torrent varken yok. Yol geçen hanına dönmüş savunmayla çıkacağı ilk maçta 5'lerler bizi. Üstelik maçların yapılacağı tarihte GS'nin çok ciddi bir küme düşme savaşı içerisinde olacağı kesin, ortaya çok daha vahim bir tablo çıkabilir.

Torrent diye diye bitirecekler güzelim takımı, yazık.

Öyle bir şansı yok. Yani en azından Torrent varken yok. Yol geçen hanına dönmüş savunmayla çıkacağı ilk maçta 5'lerler bizi. Üstelik maçların yapılacağı tarihte GS'nin çok ciddi bir küme düşme savaşı içerisinde olacağı kesin, ortaya çok daha vahim bir tablo çıkabilir.

Torrent diye diye bitirecekler güzelim takımı, yazık.

Evet hocam, Avrupa'da ve şampiyonlar liginde terim ile ilerliye biliyoruz sadece ancak, ama takımı aslında bu hale terim getirdi ondan sonrada adım anılmasın diye istifasını verdi. Küme hattından çıkarız diye düşünüyorum, arkamızda Giresun var bu hafta Konya ile oynuyor bu hafta puan alma gibi bir şansı yok, ondan sonra antalyaspor var oda bu hafta Beşiktaş ile sonraki, haftada karagümrük ile oynuyor. Daha aşağısı, zaten malum bu hafta Alanya deplasmanını atlatırsak devamındaki 3 hafta kolay. En az 5 tranfer yapmaz isek ,bu takım Rize çıksa yenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı