Avrupa'da LGBT haklarına en az önem veren ülkeler Azerbaycan, Türkiye ve Rusya oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1.500.000 yıl öncesini nasıl bilmemi planlıyorsun tam olarak?
O zaman bunun gayet normal olduğunu nasıl söyleyebiliyorsunuz? Iki erkeğin cinsel ilişkisinden ortaya çıkan bir çocuk olabileceğini nereden uydurdunuz? Taşıyıcı annelik için gene yumurtalık yani karşı cinsten birine ihtiyaç var. Sırf iki sperm ile hiçbir yumurta olmadan meydana gelen bir insan evladı gösterin.

• Beğen
İfadeler: 202
O zaman bunun gayet normal olduğunu nasıl söyleyebiliyorsunuz? Iki erkeğin cinsel ilişkisinden ortaya çıkan bir çocuk olabileceğini nereden uydurdunuz? Taşıyıcı annelik için gene yumurtalık yani karşı cinsten birine ihtiyaç var. Sırf iki sperm ile hiçbir yumurta olmadan meydana gelen bir insan evladı gösterin.
Ee, o zaman şuan mümkün oluyor. Şuan gayet mümkün, olanaklı.

• Hahaha
İfadeler: 202
Önem vermek başka, karşı olmak başka. Hiçbir ülkenin lideri "LGBT bilmem ne, yok öyle bir şey." laflarını kuramaz.

Demek ki normal değil. 4 saat tartışma sonucunda nihayet.
Hadi cümleten hayırlı geceler. Zorlu süreç oldu, yoğun bir uykum var.
Aklıma geldi, geçen peder ile nohut pilav yiyorduk, ben ketçap sıkınca "yahu ne anormalsiniz böyle şey mi olur" demişti, bende "sen herkese anormal diyon zaten baba" demiştim.
Aynı mantık.

@ZesuN katılıyorum, gökkuşağı sırf bunların sembolü diye birçok yerde gökkuşağının kullanılması yasaklandı. Bu sebepten açığa alınan öğretmen okumuştum. Tek suçu da öğrencisiyle beraber gökkuşağı önünde resim çekinmek, bu kadar.

Ee, o zaman şuan mümkün oluyor. Şuan gayet mümkün, olanaklı.
Nasıl mümkün? Her türlü karşıt cinse ihtiyaç duyuyorsun. Sperm ile yumurtalık birleşirse ancak zigot oluşur ki üreme gerçekleşir. Yumurtalık sadece kadında bulunur, sperm ise sadece erkekte bulunur. Taşıyıcı annelik tıbbi sebeplerden doğuma müsait olmayan ailelerde biyolojik anneden alınan yumurta ve biyolojik babadan alınan spermin laboratuvar ortamında birleştirilip taşıyıcı anneye aktarılması ve taşıyıcı anne bedeninde gelişmesi şekline oluyor. Her halükarda karşı cinse mahkumsun. Erkek ve erkek cinsel ilişkiye girince çocuk olmuyor.

Nasıl mümkün? Her türlü karşıt cinse ihtiyaç duyuyorsun. Sperm ile yumurtalık birleşirse ancak zigot oluşur ki üreme gerçekleşir. Yumurtalık sadece kadında bulunur, sperm ise sadece erkekte bulunur. Taşıyıcı annelik tıbbi sebeplerden doğuma müsait olmayan ailelerde biyolojik anneden alınan yumurta ve biyolojik babadan alınan spermin laboratuvar ortamında birleştirilip taşıyıcı anneye aktarılması ve taşıyıcı anne bedeninde gelişmesi şekline oluyor. Her halükarda karşı cinse mahkumsun. Erkek ve erkek cinsel ilişkiye girince çocuk olmuyor.
Tamam olmuyor da şuan taşıyıcı anne ve yumurta donasyonu var. Yani günümüz de sperm ile spermden bir şey çıkmıyor ama, bu bireyler artık başka yollar ile çocuk sahibi olabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı