Avrupa'nın en iyi ülkesi nedir?

Neye gore tam olarak? Nasil bir yasam tarzi ariyorsun?
bende tam bilmiyorum desem yalan olmaz valla. Ama dediğim gibi ana dili İngilizce olan bir yer daha çok istiyorum İsviçre de olabilir orda da Hollanda gibi Bir sürü dil konuşuluyor. İngiltereyi kimse demedi valla vazgeçtim gibi :D

Söylemeyi unuttum Finlandiya düşünmez misin?
olabilir araştırabilirim orayı da

bende tam bilmiyorum desem yalan olmaz valla. Ama dediğim gibi ana dili İngilizce olan bir yer daha çok istiyorum İsviçre de olabilir orda da Hollanda gibi Bir sürü dil konuşuluyor. İngiltereyi kimse demedi valla vazgeçtim gibi :D

olabilir araştırabilirim orayı da
İşin açığı, bazı ülkelerde Avrupa'lı olmadığını anladıkları zaman bariz ayrımcılığa uğruyorsun. Fransa gibi aşırı sağcı bazı ülkeler başını çekiyor bu durumun. O yüzden biraz daha realist öneriler yapmakta fayda var. Baltık ülkeleri islamofobi'ye sahipler. İlla yaşarsınız demiyorum belki dini inancınız bile yoktur, ama onlar için bu önemli değil. Almanya çok kültürlü bir ülke dediğim gibi. İş hayatında sadece İngilizce kabul eden bazı meslek dalları var. İngiltere'de bir tık ırkçıdır, büyük şehirlerde yaşamıyorsanız.

Merhaba arkadaşlar. Ben bu yıl içerisinde yurt dışına gitmeyi planlıyorum eğer olursa tabii ki. Avrupa'da nerelere gidilebilir? Almanya düşünüyorum ama dilini çok sevmiyorum. Hollanda olabilir orada halk İngilizce bayağı konuşuyor diye gördüm. Almanya - Hollanda arasındayım. Hangisinde daha rahat yaşanılır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aslında en büyük isteğim İngiltere'de yaşamak. Ana dili İngilizce olan iyi bir yer istiyorum. Kanada falan çok uzak diye oraları sildim gibi. İngiltere vize sıkıntısı olabilir kesin olmadığı için bilemiyorum. Şu anda aklımdakiler Avrupa olarak Almanya - Hollanda. Avrupa dışında İngiltere, bu ülkeler hakkında bilgisi olan varsa kıyaslayabilecek çok memnun kalırım. (bu arada ab vatandaşı olarak İngiltere'ye çalışma vizesi başvurusu yapsam fark yaratır mı? Ab vatandaşı veya Türk vatandaşı olarak vize başvurusu yapmak İngiltere için hiçbir fark yokmuş diye gördüm bu doğru mu bilen varsa çok iyi olur.)

Bence en iyisi birleşik krallik çünkü Almanya insanı çok soğuk ve kibirlidir fransızlara öyle İngiliz insanı daha saygılı ve sıcak bence Hollanda zaten Almanya Fransa karışımı bir yer resmen ben olsam birleşik krallık zorlarim.

Oncelikle gitmeyi dusundugun yerler (UK, DE, NL) guzel. Yasam standartlari acisindan bu ulkeler icin bir sey yazmayacagim her biri gayet iyi. Ek olarak nasil bir yasama sahipsin, neler yapmak istiyorsun bunlari belirtseydin daha iyi olurdu. Sadece konusulan dile gore ulke secmeni onermiyorum. Evet dil konusunun kararindaki etkisi buyuk oranda olacak fakat goc edip hayatinin buyuk bir cogunlugunu o goc ettigin ulkede yasamaktan bahsettigimizi de unutmamak lazim.

Oncelikle gitmeyi dusundugun yerler (UK, DE, NL) guzel. Yasam standartlari acisindan bu ulkeler icin bir sey yazmayacagim her biri gayet iyi. Ek olarak nasil bir yasama sahipsin, neler yapmak istiyorsun bunlari belirtseydin daha iyi olurdu. Sadece konusulan dile gore ulke secmeni onermiyorum. Evet dil konusunun kararindaki etkisi buyuk oranda olacak fakat goc edip hayatinin buyuk bir cogunlugunu o goc ettigin ulkede yasamaktan bahsettigimizi de unutmamak lazim.
Suanda dovus sporuyla ilgileniyorum. Ordan ilerlemek istiyorum. Isteyecegim yasam basic bir job ile yasamimi iyi kotu surdurmek ve ayni zamanda sporda kendimi gelistirip bir yerlere gelmek. Beklentim bu sekilde.

Suanda dovus sporuyla ilgileniyorum. Ordan ilerlemek istiyorum. Isteyecegim yasam basic bir job ile yasamimi iyi kotu surdurmek ve ayni zamanda sporda kendimi gelistirip bir yerlere gelmek. Beklentim bu sekilde.
Martial arts konusunda acikcasi bir bilgim bulunmuyor, bilmedigim noktadan geldi. Fakat bu sekildeki kriterler ile gittigin yerlerde cok buyuk bir fark olacagini dusunmuyorum. UK veya NL önerebilirim. Ilk tercihim UK olurdu tabii full English speaking country oldugu icin. Fakat NL'de de bu konuda bir sorun yasamazsin neredeye herkes Ingilizce konusur.

Geri
Yukarı