Avrupa'nın en iyi ülkesi nedir?

En temel sebebi Avrupa'nın en büyük ekonomi gücüne sahip ülkesi olması ve yaşama şartlarının geri kalan ülkelere kıyasla çok daha yüksek olması.
aynı bu konu gibi redditte buna benzer bir konu açtım yabancılar hep gelme burası sandığın kadar iyi değil vs diyorlar (Almanya için)

Sizin tercihlerinize göre değişir. Almanya, Avrupa'nın en üretken ve en güçlü ekonomisine sahip. Hâlihazırda orada yaşayan Türk popülasyonu sayesinde entegrasyon sürecinde en az sıkıntı yaşayacağınız ülke. Fakat kültür olarak size tam uyar mı bilmiyorum, Türkiye'den çok farklı bir kültürleri var. İngiltere, Fransa gibi ülkeler sosyal alanda Almanya'dan bir tık öndeler benim görüşümce. Onun dışında, daha küçük ama daha refah ülkeler var İsviçre vs gibi. Dediğim gibi biraz sizin isteklerinize bağlı.

aynı bu konu gibi redditte buna benzer bir konu açtım yabancılar hep gelme burası sandığın kadar iyi değil vs diyorlar (Almanya için)
Nedense kim hangi ülkede yaşarsa yaşasın kendi ülkesini sürekli gömüyor, hiç iyi taraflarını anlatan insanlar yok. Finlandiya, İsviçre gibi ülkeleri kötüleyenleri gördükten sonra fazla takılmıyorum artık ben.

Geri
Yukarı