Avustralya'nın en çok aranan suçlusu olarak nitelenen Masood Zakaria Türkiye'de yakalandı!

Biz en azından yakalamışız. Polis görevini yapmış.
Avrupa'da bir sürü terörist var yakalanmayı bırak aranmıyor bile. Neden bizim ülkemiz için kötü oldu ki bu anlamadım? Ben haberi iyi olarak gördüm şahsen yazınızı okuyunca.

Şunu eklemek çok zor olmamalı. Ayrıca lütfen şu haber kaynaklarını düzgün verin artık. Twitter bir haber kaynağı olmamalı.

Haberin kaynağı Twitter değil zaten orada ismi yazıyor reklam olmasın şimdi. Ekleme: Habere daha fazla detay eklenerek haber güncellenmiştir.

Normal, ipini koparan bizim ülkeye geliyor. Sınır denen bir şey yok. Yolgeçen hanına döndük. Elini kolunu sallayarak işgal edecekler yakında. Lafta vatan-millet kelimesini ağzından düşürmeyenlerin ne kadar vatan haini olduklarını görüyoruz. Göremeyen fosiller var hala. O yüzden bu durumdayız.

Ne alakası var saçma bir yorum niye kaçan suçlular sadece Türkiye'ye mi geliyorlar.

Biz en azından yakalamışız. Polis görevini yapmış.
Avrupa'da bir sürü terörist var yakalanmayı bırak aranmıyor bile. Neden bizim ülkemiz için kötü oldu ki bu anlamadım? Ben haberi iyi olarak gördüm şahsen yazınızı okuyunca.

Hocam galiba ülkeye kadar girip villada yakalanması kötü bir şey olduğu söyleniyor.

Ne alakası var saçma bir yorum niye kaçan suçlular sadece Türkiye'ye mi geliyorlar.

Diğer ülkeler bu konuda nasıl bilmiyorum tam olarak, ama düşününce şu an ki bilgilerim ile bir suçlunun yaşanası ve rahat olarak girebileceği ülkeler arasında Türkiye ilklerden olabilecek gibi geliyor şu an, Avrupa ülkelerini bırakırsam.

Geri
Yukarı