İnceleme Axen 50” webOS TV

Vatan Bilgisayar'dan 5099₺ye satın almıştım cihazı. Cihaz hakkında ilk değerlendirmelerim:

- Görüntü kalitesi çok iyi. Bu fiyata böyle bir kalite beklemiyordum. Yenileme hızı sanırım 60 Hz. Bir tık üzüyor olsa da fiyatına göre muazzam olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

- Ses kalitesi muazzam ötesi. Ses kalitesine acayip şaşırdım. (kutusunda Dolby Audio desteği olduğu yazıyordu)

- Sağdan, soldan, tam karşıdan, mesafe fark etmeksizin görüntü her yerden net bir biçimde görülüyor.
Yazılım hakkında incelemelerimi konuya ekleyeceğim. Şu an cihazda webOS 4.40.25 sürümü yüklü. Merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.

2FFAC5F6-B457-4E81-AFE7-57CDACB27A98.jpeg

4E56E6C5-342C-41B4-BB89-E6E54803A6A6.jpeg

50270A44-8143-4B68-9AEF-E160E5C2BED9.jpeg

687E9831-79F3-4E95-A8E2-28CEF263C95F.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun hocam ben de bir televizyon arayışındayım. Acaba alınır mı bu fiyata?
Ben alırdım. Ama sanırım Android modeline yönelirdim. WebOS sürümü hayal kırıklığı oldu biraz. 2022 yılında WebOS 7 varken WebOS 4.40 olmamış pek.

Merhaba bende vatanın internet sitesinden aldim cihazi 2 gün önce indirimle 5600 bankkartla 500 daha indirimle 5100 e benim size sorum size cihaz nerden geldi bana vatan adana cukurova şubesinden gonderiliyor ben zonguldaktayim adana cok uzak bana yakin yerlerde stok varken anliyamadim

Merhaba bende vatanın internet sitesinden aldim cihazi 2 gün önce indirimle 5600 bankkartla 500 daha indirimle 5100 e benim size sorum size cihaz nerden geldi bana vatan adana cukurova şubesinden gonderiliyor ben zonguldaktayim adana cok uzak bana yakin yerlerde stok varken anliyamadim
Ankara Çankaya'dan verildi benim kargom. Erzincanda yaşıyorum.

Bu arada servis kurulumu ücretsiz. Bilginiz olsun.

Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için adanadan gelmesi normal bir sıkıntı yok diyorsunuz sizce mağazadan mi yoksa horoz lojistikle ggelmesi avantajlı

Mağazadan satın almayimi kargoyla gelmesinimi tercih ederdiniz bunu sormak istemistim

Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için Adanadan gelmesi normal bir sıkıntı yok diyorsunuz sizce mağazadan mı yoksa horoz lojistikle gelmesi mi daha avantajlı?
Benimkisi Horoz Lojistik ile geldi. Gelmesi tam 1 haftayı buldu. Normal kargo süreleri 2 iş günü iken 5 iş günü + haftasonu bir sürede geldi. Ama kutu çok sağlam geldi. Kutuda hasar da yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı