Axen TV'de TRT 1 4K/HD yok

yasin.07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni Axen TV aldık ve TRT 1 4K veya HD yok, o yüzden çok bulanık izlenmiyor neredeyse. Bu bir tek TRT 1, A2 ve bazı spor kanallarinda böyle diğer kanallarda HD var ve ayrıca küçük televizyonumuzda HD kanallar var ve Türksat 3A/4A yazıyor ama Axen televizyonumuzda Türksat 4A yok. Nasıl ekleyebilirim?

Merhaba sorunuz çanak antenin de ince ayar gereli duruyor. Ayar yapmadan önce kanal arama kısmına gelin (TRT 1 HD: 11054 v 30000 veya 11794 v 30000) bu frekansları girin ikisinde de kalite sinyali gelmez ise çanak anten ayarı gereli.
Not: Televizyonunuzun modeli ne bilmiyorum ama 4K desteğiniz yok ise görüntü gelmez sadece ses yayını alabilirsiniz.

Merhaba sorunuz çanak antenin de ince ayar gereli duruyor. Ayar yapmadan önce kanal arama kısmına gelin (TRT 1 HD: 11054 v 30000 veya 11794 v 30000) bu frekansları girin ikisinde de kalite sinyali gelmez ise çanak anten ayarı gereli.
Not: Televizyonunuzun modeli ne bilmiyorum ama 4K desteğiniz yok ise görüntü gelmez sadece ses yayını alabilirsiniz.

TV 4K destekliyor ama çanak ile bağlanmıyoruz direk fişe beyaz kablo takılıyor adını unuttum yarın bir deneyeceğim.

Geri
Yukarı