Çözüldü Axess internet limiti kart limiti kadarken alışverişte sorun çıkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lufikado

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Şöyle bir maruzatım var: Şimdi benim Axess kartımda 9100 liralık limit var, üstüne 7500 lira koyup internetten bir ürün almayı düşünüyorum. İnternet limitim kart limiti kadar olduğu için satın alma kısmında herhangi bir sıkıntı çıkarır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dijital kredi kartınız varsa kart limitinizden fazla internet alışverişi limiti belirleyemiyorsunuz ve sanal kart da oluşturulamıyor. Her ne kadar kart limitiniz kadar para yatırabilseniz de 9100 TL'den fazla internet alışverişini tek seferde yapamazsınız. Axess kredi kartınız dijital değilse alışverişinizi yapabilirsiniz.

Alternatif bir yöntem isterseniz Free'ye başvurabilirsiniz. Aidatsız olan bu kredi kartı, dijital olarak gelmiyor. Karta 7500 TL yatırdığınızda 16600 TL'lik alışveriş yapabilirsiniz.
Dijital kredi kartınız varsa kart limitinizden fazla internet alışverişi limiti belirleyemiyorsunuz ve sanal kart da oluşturulamıyor. Her ne kadar kart limitiniz kadar para yatırabilseniz de 9100 TL'den fazla internet alışverişini tek seferde yapamazsınız. Axess kredi kartınız dijital değilse alışverişinizi yapabilirsiniz.

Alternatif bir yöntem isterseniz Free'ye başvurabilirsiniz. Aidatsız olan bu kredi kartı, dijital olarak gelmiyor. Karta 7500 TL yatırdığınızda 16600 TL'lik alışveriş yapabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı