Axle marka ekran kartı nasıldır?

Arkadaşlar anlaşılan forumdaki çoğu kişi adı duyulmamış markayı kötülemeyi seviyor markayı araştırdım yıllardır bu işin içindeler ve şuana kadar elinde patlayanıda görülmemiş lütfen bilginiz varsa yorum yapın.

Kimse kötü demedi. Orta halli bir kart üreticisi. O fiyata daha güzel alternatifler var dedik sadece böyle ithamlara gerek yok.
Nasıl demedi? Leş diyen oldu orta halli evet ama herkes 900 TL aldım sanmış o yüzden herkes sert çıkmış kimse merak etmesin piyasası biliyorum ben sadece markayı sordum fiyatına göre bir soru sormadım.

Nasıl demedi? Leş diyen oldu orta halli evet ama herkes 900 TL aldım sanmış o yüzden herkes sert çıkmış kimse merak etmesin piyasası biliyorum ben sadece markayı sordum fiyatına göre bir soru sormadım.
Marka Sapphire gibi bir şey. Sadece bir an 900 Liraya aldın sandık, o yüzden o paraya ASUS gibi kartları alabilirdin yazdım.

Marka Sapphire gibi bir şey. Sadece bir an 900 Liraya aldın sandık, o yüzden o paraya ASUS gibi kartları alabilirdin yazdım.
Yok piyasayı biliyorum 900 TL verilecek bir kart değil yinede fiyat konusunda uyarmanız güzel ama sert kaçtınız. Dışarda dese biri 900TL aldım diye döveceksiniz resmen :D. Sapphire gibi olması güzel elimde kalmasın daha önceden aldığım PSU ile çalıştırcam Sharkoon PSU var kaliteli sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı