Ayak kokusu nasıl geçer?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Arkadaşlar, benim ayaklarım öyle böyle değil, çok ağır kokuyor. Her gün farklı ayakkabı giyiyorum ama yine de kokuyor bir zaman sonra ve çok terliyor. Bir de spor yapıyorum. Mesela bugünkü olayı anlatayım: Soyunma odasında temizlikçi abla girdi, ben o sırada ayakkabımı değiştiriyordum, o da bağırdı: "Kimin çorabı kokuyor demir gibi?" O sırada çok utandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim ayaklarım öyle böyle değil, çok ağır kokuyor. Her gün farklı ayakkabı giyiyorum ama yine de kokuyor bir zaman sonra ve çok terliyor. Bir de spor yapıyorum. Mesela bugünkü olayı anlatayım: Soyunma odasında temizlikçi abla girdi, ben o sırada ayakkabımı değiştiriyordum, o da bağırdı: "Kimin çorabı kokuyor demir gibi?" O sırada çok utandım.

Cildiyeye görün bence.

Krem kullan o da çare göstermezse doktora görün.

Bambulu kokulu çoraplar var hocam, dündar marka vardı bende. Güzel ve ferah kokuyor, ayak kokusunu bastırıyor.

İçi hava alan iyi bir ayakkabı al. Ayakkabı spreyi ya da deodorantı mı neyse onu sık ayakkabına.
Ayrıca terlediği için kokması normal değil mi? Kimin ayağı terleyince menekşe gibi kokuyor?
Sabahtan akşama kadar ayakkabının içinde terlemesi normal, terleyince de kokması normal.

Geri
Yukarı