Ay'daki uzay gemisi gerçek mi?

Doğrudur hocam ama savaşlarda kullanılmak üzere de birçok faydalı icat yapıldı ve günlük hayata yerleşti. Şahsen ben diğer türlerin de savaştığını düşünüyorum. Dünyada savaşan tek canlı insan değildir. Karıncalar dahi savaşır ama diğer insan türlerine ne olduğu her zaman kafamı kurcalıyor 😕
Hocam savaşlar bir gezegen için çok tehlikeli şeyler. Nükleer gibi bombalar keşfedildi. Atom parçalandı ama ne için kullanılıyor. O sürede, herkes bir olarak belkide bu teknolojiye 2000'li yıllarda değilde. 1900'lü yıllarda olabilirdi. Günümüzde bile hala savaşlar devam ediyor, yine de eskiye göre az ve Rusya ve Amerika 2026'da Artemis Projesi ile birlikte Ay'da üs kuracaklar bu iyi bir gelişme insanlık için.
Keşke gerçek olsa biraz heyecan olurdu.
Hocam yalan diye bir şey yok gerçek diye bir şey de yok. Kimse tam bir şey bilmiyor.

Bence olabilme ihtimali var.

NASA Ay'ın aynı Dünya gibi haritasını çıkarttı. Orada bir şeyler çıkmadı. Olacağını sanmam.

He, olur mu olur. Ben bu evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum. Ancak Dünya'ya uğramak varken, neden Ay'a uğrayıp gidesin ki, değil mi? :)

NASA Ay'ın aynı Dünya gibi haritasını çıkarttı. Orada bir şeyler çıkmadı. Olacağını sanmam.

He, olur mu olur. Ben bu evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum. Ancak Dünya'ya uğramak varken, neden Ay'a uğrayıp gidesin ki, değil mi? :)
O haritaları sansürleyerek bize sunuyorlar. Fotoğrafların sansürsüz hallerini gören ve sansürleyen eski NASA çalışanları var ve onların açıklamalarını youtubeta küçük bir araştırmayla bulabilirsin. Sansürlü halinde bile birçok ilginç yapıya benzer şeyler gözüküyor. Mesela @Eskilerdenn 'in attığı gibi.

O haritaları sansürleyerek bize sunuyorlar. Fotoğrafların sansürsüz hallerini gören ve sansürleyen eski NASA çalışanları var ve onların açıklamalarını youtubeta küçük bir araştırmayla bulabilirsin. Sansürlü halinde bile birçok ilginç yapıya benzer şeyler gözüküyor. Mesela @Eskilerdenn 'in attığı gibi.
Aslında bakarsan bu videoyu yeni keşfettim ve herşeyin efekt olduğunu söylüyor tam anlamıyla ikilemdeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bakarsan bu videoyu yeni keşfettim ve herşeyin efekt olduğunu söylüyor tam anlamıyla ikilemdeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam videoda bulunan varlık bir ara Amerika ve Avrupa'da gündem olmuştu, ve o görüntüleri farklı bir yabancı kaynaktan izlemiştim ben de.

Geri
Yukarı