Aydın/Didim için internet servis sağlayıcı önerisi

anilbuldu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen / Görüntü Yönetmeni
Herkese iyi sosyaller diliyorum öncelikle. İşim gereği bir hafta içerisinde İstanbul'dan aydın'ın didim ilçesine taşınacağım. İstanbul'daki adresimde TurkNet GigaFiber 1000MBPS internet hizmeti almaktayım. Didim'in Efe'ler mahallesi için tavsiye edebileceğiniz bir ISS var mıdır?

Gideceğiniz adres tam belli mi? Belliyse TürkNet'in desteği olabilir. TürkNet'i istemiyor musunuz? Adres belliyse altyapı desteği nedir?

Bu arada konuyla alakasız bizzat yaşamış biri olarak Efeler'den daha doğrusu genel olarak Aydın'dan çekeceğiniz var.

Gideceğiniz adres tam belli mi? Belliyse TurkNet'in desteği olabilir. TurkNet'i istemiyor musunuz? Adres belliyse altyapı desteği nedir?

Bu arada konuyla alakasız bizzat yaşamış biri olarak Efeler'den daha doğrusu genel olarak aydın'dan çekeceğiniz var.

Gideceğim adres belli fakat herhangi bir şekilde altyapı bulunmamakta. 28 yıldır Didim'e giderim hocam, senenin 4-5 ayı hep oradaydım zaten, bildiğim, çevre edindiğim, hatta bulunmaktan keyif aldığım yere gidiyorum açıkçası :) kendi tecrübeme dayanarak siz neden böyle söylediniz anlayamadım açıkçası. Didim'in Efe'ler mahallesinden bahsediyoruz, Aydın'ın Efe'ler ilçesinden değil değil mi?

Gideceğim adres belli fakat herhangi bir şekilde altyapı bulunmamakta. 28 yıldır Didim'e giderim hocam, senenin 4-5 ayı hep oradaydım zaten, bildiğim, çevre edindiğim, hatta bulunmaktan keyif aldığım yere gidiyorum açıkçası :) kendi tecrübeme dayanarak siz neden böyle söylediniz anlayamadım açıkçası. Didim'in Efe'ler mahallesinden bahsediyoruz, Aydın'ın Efe'ler ilçesinden değil değil mi?
Pardon ben karıştırmışım Aydın Efeler'den bahsediyordum.

Hiçbir altyapı yoksa bir yandaki daireyi aratmaya çalışın belki altyapı bölgede vardır ama sisteme girilmemiş ya da eve hat çekilmediğinden gözükmeyebilir. Hiç altyapı olmamasına imkan vermiyorum. Eğer o da olmazsa TTNET'i aramayı deneyin altyapı hakkında bilgi almak için.

Adresle birlikte altyapı desteğine bakmanız gerekiyor. Bu arada Didim oldukça şirin bir ilçedir. Yalnız, yaş kemale ermediyse sıkılabilirsiniz çünkü emekliler takılır genellikle. Kışın oldukça sakin, yazın cıvıl cıvıldır . Çocukluğum Kuşadası ve Didim'de geçti, hayırlı olsun.

Bu arada konuyla alakasız bizzat yaşamış biri olarak Efeler'den daha doğrusu genel olarak Aydın'dan çekeceğiniz var.
Nerelisiniz ve Aydın'da nasıl bir problem yaşadınız?

Pardon ben karıştırmışım Aydın Efeler'den bahsediyordum.

Hiçbir altyapı yoksa bir yandaki daireyi aratmaya çalışın belki altyapı bölgede vardır ama sisteme girilmemiş ya da eve hat çekilmediğinden gözükmeyebilir. Hiç altyapı olmamasına imkan vermiyorum. Eğer o da olmazsa TTNET'i aramayı deneyin altyapı hakkında bilgi almak için.

Tahmin etmiştim Aydın Efeler'den bahsettiğinizi. Doğrusunu söylemek gerekirse direkt olarak Aydın'a yıllardır kanım ısınmadı ama Didim ve Akbük çok ayrı yerde benim için :) genel altyapı sorgulaması yaptığımda "bölgenizde altyapı bulunmamaktadır" diyor. Taşınacağım yer bir villa sitesi ve yapımı henüz tamamlandı, bundan dolayı olabilir mi peki?

Adresle birlikte altyapı desteğine bakmanız gerekiyor. Bu arada Didim oldukça şirin bir ilçedir. Yalnız, yaş Kemal'e ermediyse sıkılabilirsiniz çünkü emekliler takılır genellikle. Kışın oldukça sakin, yazın cıvıl cıvıldır. Çocukluğum Kuşadası ve Didim'de geçti, hayırlı olsun.

Nerelisiniz ve Aydın'da nasıl bir problem yaşadınız?

Bir yukarıda da belirttiğim gibi hocam, Didim bildiğim 28 yıldır da senenin 4-5 ayını geçirdiğim, sevdiğim ve kendimi memleketimde hissettiğim bir yer. Keza Kuşadası'da öyle benim için. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. :)

Tahmin etmiştim Aydın Efeler'den bahsettiğinizi. Doğrusunu söylemek gerekirse direkt olarak Aydın'a yıllardır kanım ısınmadı ama Didim ve Akbük çok ayrı yerde benim için :) genel altyapı sorgulaması yaptığımda "bölgenizde altyapı bulunmamaktadır" diyor. Taşınacağım yer bir villa sitesi ve yapımı henüz tamamlandı, bundan dolayı olabilir mi peki?
Dediğim gibi yeni inşaa edilen bir evin altyapı bilgisi zaten sistemde olmaz ancak çok aşırı izole bir yerse direkt hiç altyapı olmayabilir ama ona da ihtimal vermiyorum pek. Hiç altyapı olmaması durumunda da Turkcell Superbox zorunlu kalabilirsiniz.

Sizin eğer mahallenizde başka ev vs. varsa onların bilgisini girmeniz lazım ki bölgedeki altyapıyı öğrenin. Ayrıca bunları öğrendikten sonra hat çekilmesi lazım eve, ne kadar erken başvuru yaparsanız o kadar iyi olur sizin için.

Dediğim gibi hiç altyapı yoksa Turkcel Superbox bakın.

Dediğim gibi yeni inşaa edilen bir evin altyapı bilgisi zaten sistemde olmaz ancak çok aşırı izole bir yerse direkt hiç altyapı olmayabilir ama ona da ihtimal vermiyorum pek. Hiç altyapı olmaması durumunda da Turkcell Superbox zorunlu kalabilirsiniz.

Sizin eğer mahallenizde başka ev vs. varsa onların bilgisini girmeniz lazım ki bölgedeki altyapıyı öğrenin. Ayrıca bunları öğrendikten sonra hat çekilmesi lazım eve, ne kadar erken başvuru yaparsanız o kadar iyi olur sizin için.

Dediğim gibi hiç altyapı yoksa Turkcell Superbox bakın.

Anladım hocam, teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı