Aydınlık grafiklere sahip oyun önerisi

Glitchglitch

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Geçen burada oyun tavsiyesi istemiştim "Hellblade: Senua's sacrifice" oyununu önermişlerdi, gittim satın aldım. 30-40 dakika kadar oynadım ve sonuç: Neredeyse panik atak geçiriyordum. Oyun o kadar karanlık, o kadar klostrofobi turnusolü ki, bana kendimle ilgili bir şey keşfettirdi:
Ben karanlık oyunları sevmiyormuşum. Bundan önce de "Agony" oynamıştım, bilen bilir bu oyunda direkt cehennem kuyusuna atıyorlar insanı. Zebanilerden falan kaçmacalı yani. "Artık büyüdük yahu oyunlar zevk vermiyor" diyordum bir de... Meğer neyi oynamamam gerekiyorsa ısrarla gidip onu oynamışım şimdiye kadar.
Kısacası sizden ricam genel hatlarıyla aşağıya bırakacağım görsellerdeki renk paletleriyle ilerleyen bir oyun tavsiyesi vermeniz. Tür: Hiç fark etmez.
Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Dosya Ekleri

• Shine-LICs.jpg
    Shine-LICs.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 90
  • what-heaven-on-earth-will-be-like.jpg
    what-heaven-on-earth-will-be-like.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 84
Kasıtlı olarak yaptığım bir şey değil fakat oyunun kullandığı renk paleti ile benim oyunu oynama isteğim arasında doğrudan bir bağlantı olduğunu keşfettim. Öneri için teşekkür ederim hemen inceliyorum.
Oyunları manzara animasyonu izlemek için mi oynuyorsunuz yoksa ben mi yanlış anladım?

Tomb Raider tavsiye ederim.

The Legend of Zelda​

Gelmiş geçmiş en iç açıcı şirin görsellere sahip aksiyon-rpg biraz platform ve açık dünya oyunudur.

Geri
Yukarı