Aydınlık grafiklere sahip oyun önerisi

Herkese merhaba,

Geçen burada oyun tavsiyesi istemiştim "Hellblade: Senua's sacrifice" oyununu önermişlerdi, gittim satın aldım. 30-40 dakika kadar oynadım ve sonuç: Neredeyse panik atak geçiriyordum. Oyun o kadar karanlık, o kadar klostrofobi turnusolü ki, bana kendimle ilgili bir şey keşfettirdi:
Ben karanlık oyunları sevmiyormuşum. Bundan önce de "Agony" oynamıştım, bilen bilir bu oyunda direkt cehennem kuyusuna atıyorlar insanı. Zebanilerden falan kaçmacalı yani. "Artık büyüdük yahu oyunlar zevk vermiyor" diyordum bir de... Meğer neyi oynamamam gerekiyorsa ısrarla gidip onu oynamışım şimdiye kadar.
Kısacası sizden ricam genel hatlarıyla aşağıya bırakacağım görsellerdeki renk paletleriyle ilerleyen bir oyun tavsiyesi vermeniz. Tür: Hiç fark etmez.
Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.
Seçtiğiniz oyunlar karanlık olmasından ziyade psikoloji ve korku-gerilim içeren oyunlar. Belki de bu yüzden panik atak geçirmişsinizdir.

Tür farketmiyorsa şuna bakın derim.

Herkese merhaba,

Geçen burada oyun tavsiyesi istemiştim "Hellblade: Senua's sacrifice" oyununu önermişlerdi, gittim satın aldım. 30-40 dakika kadar oynadım ve sonuç: Neredeyse panik atak geçiriyordum. Oyun o kadar karanlık, o kadar klostrofobi turnusolü ki, bana kendimle ilgili bir şey keşfettirdi:
Ben karanlık oyunları sevmiyormuşum. Bundan önce de "agony" oynamıştım, bilen bilir bu oyunda direkt cehennem kuyusuna atıyorlar insanı. Zebanilerden falan kaçmacalı yani. "Artık büyüdük yahu oyunlar zevk vermiyor" diyordum bir de... Meğer neyi oynamamam gerekiyorsa ısrarla gidip onu oynamışım şimdiye kadar.
Kısacası sizden ricam genel hatlarıyla aşağıya bırakacağım görsellerdeki renk paletleriyle ilerleyen bir oyun tavsiyesi vermeniz. Tür: Hiç fark etmez.
Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Tomb Raider diyenler de var o oyun da karanlık oyundur tavsiyemden geçmez.
Ama istediğin renk paletlerine göre çok oyun var, mesela Minecraft öneririm yaş kitlesi falan takmayın onlara yaş kitlesi olgun insanlardan oluşuyor, 4 yıldır her gün Minecraft oynarım. Başka oyunlarda isim vereceğim listeyi yazacağım hepsine teker teker bakabilirsiniz.

• Minecraft.
  • South park: Stick of the truth.
  • South park: The fractured but whole.
  • Just Cause 2 ve 3.
  • Borderlands 1, 2, 3 (pre-sequel dahil)
  • Tropico 4, 5, 6.
Online oyunlar:
  1. Team Fortress 2.
  2. Among Us.
  3. Soulworker.
  4. Kurtz pel.
  5. Apex Legends.
  6. Battlerite.
  7. Brawlhalla.
Bu oyunlar da karanlık ortamlar pek yok.

Aydınlık ortam ve güzel anime kızları.

Çamur gibi atmosferi Kaer Morhen ve Toussaint dışında.
Super Mario Galaxy 1 ve 2'yi öneririm muhteşem bir dünyası var durup ss alasın geliyor Dolphin emulatör ile oynayabilirsin. Onun dışında A Hat In Time en iyi Mario alternatifidir.

Geri
Yukarı