Aygıt Yöneticisinde NVIDIA kart gözükmüyor

Akdeniz52

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size şunu sormak istiyorum. Benim laptopum HP ve klavyenin sol alt kısmındaki özelliklerde şu ''Powerful 512MB NVIDIA discrete graphics'' yazıyordu. Aygıt yöneticisinde Intel ekran kartı var ama NVIDIA yoktu. Eğer paylaşımlı bir laptop ise VRAM'im 64 MB gösteriyodu, bunu 512 MB nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP laptop diyorsunda, hangi HP laptop ama? Nvidia ekran kartı varsa içinde ekran kartı sürücüsü yüklü değildir. Nvidia sitesine girip indir. Bilgisayarında java varsa ekran kartının ne olduğunu otomatik olarak bulabiliyorsun. Daha sonra indirip kuracaksın.

HP Pavilion dm3-1011tu sitesinde driver var ama yüklediğimde ''NVIDIA donanımı bulunamadı.''diyor.Java ile nasıl oluyor bilmiyorum.
Yardım edebilir misin ?
HP laptop diyorsunda, hangi HP laptop ama? Nvidia ekran kartı varsa içinde ekran kartı sürücüsü yüklü değildir. Nvidia sitesine girip indir. Bilgisayarında java varsa ekran kartının ne olduğunu otomatik olarak bulabiliyorsun. Daha sonra indirip kuracaksın.
Yardım edebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Sürücüleri Yükle | NVIDIA adresine gir. Otomatik cihaz belirleme yazana tıkla. Java yüklüyse otomatik olarak bulacaktır. Yüklü değilse önce java indirmenizi isteyecektir. Java indirip kurun. Daha sonra tekrar otomatik cihaz belirlemeye tıklayın. Bu işlemleri internet explorer tarayıcısından yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı