Ayırtılan ürün alınmadığı için dava açılabilir mi?

beratctmn

Centipat
Daha fazla  
Instagram sayfasından oyun ile ilgili soru sordum ve ilk önce tersledi, sonra alabilirim deyip iyi akşamlar dedim, sonra almaktan vazgeçtim. Bir sonraki gün mesaj attı ve alınsana yazdı ve almayacağım zorla mı, dedim. "Evet, zorla." dedi sonra beni ürün ayırttırıp almamaktan ve zarardan dava edeceğini tehdit etti. Ürün 149 TL idi bugün bana 250 TL ödeyeceğimi söyledi ve bugün 23:59'a kadar almamı tehdit etti. Sizce dolandırıcı mı ne yapmam lazım? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram sayfasından oyun ile ilgili soru sordum ve ilk önce tersledi, sonra alabilirim deyip iyi akşamlar dedim, sonra almaktan vazgeçtim. Bir sonraki gün mesaj attı ve alınsana yazdı ve almayacağım zorla mı, dedim. "Evet, zorla." dedi sonra beni ürün ayırttırıp almamaktan ve zarardan dava edeceğini tehdit etti. Ürün 149 TL idi bugün bana 250 TL ödeyeceğimi söyledi ve bugün 23:59'a kadar almamı tehdit etti. Sizce dolandırıcı mı ne yapmam lazım? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.
Hiç bir şey yapamaz çünkü tehdit etti sizi. Bir kere siz o ürünü almak zorunda değilsiniz. Zorlama var ayriyeten tehdit var.

Ciddiye almayın, cevap vermeyin. Neyin kafasını yaşıyor o arkadaş. Satıl aldığımızı bile iade ediyoruz.

Hocam şaka mı bu. Bir şey mi imzaladınız da bu kadar endişe ediyorsunuz. Kimse hiç bir şeyi almak zorunda değil.

He knk öyle mi olmuş, totondan kanun uydurma de.

Engelleyip gecin.
Eglenmek istiyorsaniz, abi nereye atacagim?
300 atsam olur mu? Tarzinda cesitli saklabanliklarla gecenize keyif katip karsi tarafin ne kadar aciz oldugunu tekrar hatirlayabilirsiniz.
Bence bu daha güzel olur. Seçim senin.

Geri
Yukarı