Aynı ağda olmadan nasıl LAN kullanılır?

Goktan Arslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Radmin VPN'i indirin: radmin-vpn.net
Exe dosyasını yükleyin.
Güç düğmesine basın.

Bir Lan'ı barındırmak için:
Ağ'a tıklayın ve yeni bir ağ oluştur'a basın.

Bir Lan'a katılmak için:
Ağa tıklayın ve bir ağa katıl'a basın.

Bu uygulama ile özel bir ağ veya genel bir oyun ağı oluşturabilirsiniz.

Hamachi'nin gardaşı mı oluyor hocam? Akıllı ev otomasyon sistemi için güzel bir program. Bir rehber hazırlıyordum evinizi akıllandırın diye ama dışarıdan erişim problemliydi. Bunun sayesinde kolaylaşacak. Teşekkürler.

Hangisi daha iyi olur hocam otomasyon sistemimde dışarıdan erişim için kullanacağım. Ama asıl olay telefondan erişmek.
SoftEther biraz ayrıntılı bir program olduğundan dolayı eğer orta düzey network bilginiz varsa kesinlikle daha iyi çalışır. Çalışması için bir servere ihtiyacınız olacaktır. Kendi serveriniz olacağı için Türkiye içerisinde bir sanal sunucuya kurmanız halinde çok yüksek hızlara çıkabilir ve ağı istediğiniz gibi konfigüre edebilirsiniz.

Softether biraz ayrıntılı bir program olduğundan dolayı eğer orta düzey network bilginiz varsa kesinlikle daha iyi çalışır. Çalışması için bir servere ihtiyacınız olacaktır. Kendi serveriniz olacağı için Türkiye içerisinde bir sanal sunucuya kurmanız halinde çok yüksek hızlara çıkabilir ve ağı istediğiniz gibi konfigüre edebilirsiniz.

Serverim var yani çalıştırdığım bir sistem var bu otomasyon sistemi için ama statik IP almamak için direniyorum aylık 30 TL nedir Kablonet? Çok pahalı vermem o parayı. iPhone üzerinden homekit ile erişeceğim. Yalnız homekit dışarıdan kullanabilmek için Apple TV gibi cihazlar gerekiyor onlarda pahalı hiç almak istemiyorum. iPhone ile nasıl kullanırım bu sistemi? Var mıdır uygulaması?

iPhone içerisinde ayarlar kısmında varolan L2TP/IPsec profilini kullanabilirsiniz. Ekstra uygulama yüklemenize gerek kalmaz. Ancak uygulama SSTP PPTP IKEv2 gibi bir sürü protokol desteklediği için istediğiniz uygulamayla da kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı