Aynı Anda Alınan 3 Oyundan Birini İade Etmek

Vakeyeme

Hectopat
Daha fazla  
Ben 3 tane oyun aldım bunlar Rocket Leuge, Dirt Rally, Portal 2. Üçünü birden direk olarak aldım yani 3'ünü de sepete ekledim. Sonrasında 3 birden aldım. Şimdi ise Dirt Rally'yi iade etmek istiyorum acaba iade etsem 3'ü birden mi iade olur yoksa sadece Dirt Rally'mi iade olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Platform olarak Steam hakkında konuşuyoruz varsayıyorum. Şimdi öncelikle iade talebinin nasıl olduğunu biliyor olmanız gerekiyor. Orada zaten sizde göreceksiniz, seçenekten seçeneğe şeklinde bir talep oluşturma söz konusu. Seçeneklere basa basa ilerliyorsunuz. Seçeceğiniz oyun bazında işlem yapıyorsunuz. Yani iade işlemi sadece Dirt Rally için olacak. Zaten seçeneklerden Dirt Rally'i seçeceksiniz, onun üzerine işlem yapacaksınız. Siz iade talep bölümüne gidin anlarsınız. Başka bir oyunun iadesi söz konusu değil. Seçtiğiniz oyun iade olacak.

İstersen aynı anda 100 adet oyun al iade etmek istediğin oyunu seçiyorsun zaten. Parayı Steam cüzdanına istersen 2 gün içerisinde de paran gelir genellikle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı