Aynı Anda Birden Fazla Güvenlik Yazılımı Kullanılır Mı?

Birbirlerini virüs olarak algılayıp silmeye çalışırlar. Silemiyorlar bide. 😄 Film gibi izlersin kapışmayı.
En iyisi 1 tane kullanmak.

Harici harddiskim var tarama yaparken ücretsiz Kaspersky kullanıyorum. Yeterli gelir mi?
Harici disk ve harddisklerdeki zararlı yazılımlara karşı şimdilik ücretsiz hangi yazılım ile nasıl önlem alabilirim? Ücretsiz av yazılımları bu konuda yeterli mi?

Aynı anda birden fazla antivirus yazılımı tek sisteme kurulamıyor diye biliyorum. Kurulum esnasında mevcut kurulu olan antivirusu kaldırıp, yerine kendisinin kurulmasını istiyordu pek çoğu. En azından yıllar önce böyleydi. Bugün de böyle mi bilmiyorum.

Malwarebytes anti malware öneririm güçlü bir tarama motoru var antivirüsün yanında kullanmanızı ve düzenli olarak bilgisayarı taramanızı tavsiye eterim, Malwarebytes browser guard diye de bir eklentisi var gayet sağlam bir eklenti MalwareBytes İndirmek Linki
Ve bir güvenlik duvarı kullanmanızıda öneririm.
Kaspersky yanında bu güvenlik duvarını kullanın Windows güvenlik duvarına göre daha iyi bir arayüzü var ve kullanımı Windows güvenlik duvarına göre daha kolay ve iyi bir ayar yaparsanız uygulamalar sizden izinsiz çoğu şeyi yapamazlar ve uygulamalar internette bağlanmadan önce size sorar böylece tamamen koruma altında olursunuz.
Kaspersky Security Cloud Free gayet güçlü bir antivirüsdür.

Antivirüsün yanına başka bir antivirüs kurmak bilgisayarı yavaşlatır zaten çoğu antivirüs programı.
Seni zaten diğer virüs programını kaldırman için kurulumda uyaracaktır.

ZoneAlarm Free Firewall İndirme link
Malwarebytes browser guard eklentisi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı