Aynı anda 3 tane güvenlik yazılımı kullanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malwarebytes ücretsiz sürümünde real-time koruma olmadığı için Kaspersky ile çakışma olmaz. İkisini birden kullanabilirsiniz ama çok fazla güvenlik yazılımı kullanırsanız sistem açılış hızından tutun dosya kopyalama açma hızına kadar hissedilir bir düşüş yaşarsınız. Bir antivirüs bir antimalware yeterlidir.

Forumun en bilgili üyelerinden olan kişiye "doğrucu" demek çok saçma olmuş.

Zaten konudaki programların ilki güvenlik duvarı, ikincisi AV diğeri ise anti-malware aracı, Kaspersky gerçek zamanlı korumayı sağlar, Comodo güvenlik duvarını halleder, Malwarebytes de tarama yapar yani hiçbiri çakışmaz.

RAM'i işgal eder demişsiniz fakat @24099 hocamında dediği gibi toplasan 250MB'ı geçmez.
Bir de savunduğuz kişi sen mesaj yazma hiçbir şey bilmiyorsun tarzında yorum yapan biri. Yani forumda tam anlamıyla örnek teşkil edecek birisi.😁 Sizin gibi düşünenlere gerçekten gülüyorum.

Bir de savunduğuz kişi sen mesaj yazma hiçbir şey bilmiyorsun tarzında yorum yapan biri. Yani forumda tam anlamıyla örnek teşkil edecek birisi.😁 Sizin gibi düşünenlere gerçekten gülüyorum.
Bilmediğin konulara mesaj yazma o zaman. Bahsettiğin kişi yıllardır güvenlik bölümünde insanları bilgilendiriyor, sen ne yapıyorsun?

Şu anda yüklemeyi düşündüğüm 3 antivirüs var:
1) Comodo firewall güvenlik duvarı.
2) Kaspersky Free, koruma için.
3) Malwarebytes.

Şimdi ben bunları PC'ye indirsem sıkıntı olur mu yani birbirleriyle çalışabilirler mi?

Not: Biliyorum, biraz fazla lakin böyle konulara çok takıyorum.
Not 2: Antivirüs gereksiz diyen arkadaşlar hiç yorulmasınlar.

Windows 10 kullandığınıza göre Windows Defender sizce yetmez mi?

Windows 10 kullandığınıza göre Windows Defender sizce yetmez mi?
Windows Defender %50 olasılıkla virüsü tespit etmez. %30 olasılıkla virüsü silemez. %5 olasılıkla false-positive yapar. Virüsü silmek için %15 şansınız var.

Bilmediğin konulara mesaj yazma o zaman. Bahsettiğin kişi yıllardır güvenlik bölümünde insanları bilgilendiriyor sen ne yapıyorsun? Birini desteklemek ne zamandan beri yalakalık?

Bence sen ve diğer arkadaş hiçbir mesaj yazmadan forumdan çıkış yapmalı. Çünkü insanları yanlış bilgilendiriyorsunuz. Lüften forumdan en kısa sürede gidin.

Windows Defender %50 olasılıkla virüsü tespit etmez. %30 olasılıkla virüsü silemez. %5 olasılıkla false-positive yapar. Virüsü silmek için %15 şansınız var.

Heyt be, yürü aslan! Bir de yüzde veriyor. 🤣🤣 Sen gerçekten bu işlerden anladığını mı zannediyorsun? Boşuna insanları yanlış yönlendirme. Ayrıca Defender sizin sandığınız kadar işlevsiz değil. Normalde Defender yeterlidir zaten koruma için. Çok paranoid sitelere girmeye çalışan biriyseniz 3. parti yazılımlara ihtiyaç vardır. Sen ve @24099 ikiniz aynısınız yani. Gidin istediğiniz yerde araştırın bunları, benim dediklerime çıkar.

Bence sen ve diğer arkadaş hiçbir mesaj yazmadan forumdan çıkış yapmalı. Çünkü insanları yanlış bilgilendiriyorsunuz. Lüften forumdan çekin gidin.

Heyt be yürü aslan birde yüzde veriyor. 🤣🤣 Sen gerçekten bu işlerden anladığını mı zandediyorsun? Boşuna insanları yanlış yönlendirme. Ayrıca Defender sizin sandığınız kadar işlevsiz değil. Normalde Defender yeterlidir zaten koruma için, çok paranoid sitelere girmeye çalışan biriyseniz 3.parti yazılımlara ihtiyaç vardır. Sen ve @24099 ikiniz aynısınız yani. Gidin istediğiniz yerde araştırın bunları benim dediklerime çıkar.
Yanlış bilgi vermeyi ne zaman bırakacaksın? Bir şey bilmiyorsan insanları yanlış bilgilendirme bari.

AV programları gerçek zamanı koruma sağladığı için birbirleriyle çakışabilir diyoruz, yukardaki yazılımlardan sadece bir tanesi AV diğerleri onu destekliyor. Zaten üstteki cevaplarda açıklaması yapıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı