Aynı chipset anakarta farklı modelin BIOS'u kurulmuş

Ben bir anakarta başka modelin BIOS'u yüklendiğini ne gördüm ne duydum, hata verir veya BIOS dosyasını görmez.

Aynen ben de ne duydum ne gördüm, hata vermesi üzerine işlemciyi brick'te yapabilir.

Tamamdır hocam bu akşam deneyeceğim. Bunu yaparken eğer farklı bir modelin sürümüyse bir sıkıntı yaşamam değil mi ?

Hocam, resmi sitede kendi anakartının modelindeki BOIS'ları denediğin sürece bir sorun çıkmayacaktır.

Peki bunu nasıl öğrenebilirim yani hangi modelin BIOS'u olduğunu. Çünkü bakıyorum araştırıyorum X670-P için 0809'lu bir sürüm bulamıyorum web de.

ASUS ile alakalı bir durum, sitede bu BIOS'ları yayınlamamış, siz anakartın modelinden indirdiğinizde sorun olmayacaktır.

ASUS ile alakalı bir durum, sitede bu BIOS'ları yayınlamamış, siz anakartın modelinden indirdiğinizde sorun olmayacaktır.
Hocam bugün gaming gen den dönüş yaptılar ''Sizleri dün iletişim numaranızdan aradık maalesef ulaşım sağlayamadık, anakart modelinize ait 0809 ile ilgili herhangi bir sürüm yok '' şimdi tekrar iletişime geçeceğim. Nasıl yaptılar bilemiyorum ama farklı bir modelin biosunu yüklemişler ve bir şekilde ben bunu kullanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı