Aynı IP üzerinden birden fazla hesap Steam hesabı açma

Critox

Hectopat
Dostlar selamlar, başlıkta biraz yanlış anlaşılabileceği için birazcık açıklama gereği duyuyorum. Halihazırda kullandığım Steam hesabımı hiçbir şekilde ticaret veya takas için kullanmıyorum. Fakat artık Zup tarzı kart oyunlarının ticaretini yapmak istiyorum (alım-satım). Bu tarz oyunları alıp Steam kütüphanemi dağıtmak istemediğimden dolayı da aynı bilgisayar üzerinden farklı bir kullanıcı oluşturarak açtığım farklı Steam hesaplarıyla bu oyunların kartlarını kasmak istiyorum (herhangi bir şekilde Idle Master tarzında bir uygulama kullanmadan). Soruma geçecek olursak aynı bilgisayar ve aynı IP üzerinden Steam hesabı açmanın bir sınırının olup olmadığı. Ayrıca bunun bir yasaklanmaya yol açıp açmayacağını merak ediyorum.

Yasaklanmaya sebep olmaz.Hesap açılabiliyor.Ben 2 tane açtım.

5-6 Yıldır düzenli olarak kullandığım 2 tane hesabım var fakat hiç bir sıkıntı yaşamadım. Idlemaster kullandım, Steam Achievement kullandım, uzun süre oyunlar oynadım.

Bir sınır elbet vardır ama yasaklamaya yol açmaz. Ben 4-5 farklı hesap kullandım hiç sorun olmadı bu zamana kadar. Zaten yasak olsa hesap açmanıza izin vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı