Aynı Microsoft hesabına Xbox Games Pass alınır mı?

Kod kullandıysanız aynı hesapta kod kullanamazsınız. Ama normal satın alabilirsiniz.

Forumdan aldıklarınız muhtemelen "Discord" kodları oluyor. 2 aylık ve kod kullanılmamış bir hesap olması gerekiyor. O yüzden orijinal hesabınızda kullanamazsınız. Yeni bir mail alarak, yeni bir Microsoft hesabıyla, 2 aylık kod satan sitelerden alabilirsiniz örneğin GameSatış.

Ben 25 TL'ye 2 aylık almıştım 1 oyun için onu da oynadım keyfim yerinde :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdan aldıklarınız muhtemelen "Discord" kodları oluyor. 2 aylık ve kod kullanılmamış bir hesap olması gerekiyor. O yüzden orijinal hesabınızda kullanamazsınız. Yeni bir mail alarak, yeni bir Microsoft hesabıyla, 2 aylık kod satan sitelerden alabilirsiniz örneğin GameSatış.

Ben 25 TL'ye 2 aylık almıştım 1 oyun için onu da oynadım keyfim yerinde :D

Peki hocam geliştiğim hesabım gider mi yeni bir e-posta ile ve hocam yıllık nasıl alabilirim?

@Newasky hocam siz nasıl alıyordunuz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdaki bir arkadaş bana kod olarak iletmişti. Almanya’ya VPN ile bağlanarak etkinleştirmiştim. Satın aldığım arkadaş abonelik bitince elimde bulunan başka kodlarla yenileyebileceğimi söylemişti. Doğruluğu hakkında bilgim yok.

Forumdaki bir arkadaş bana kod olarak iletmişti. Almanya'ya VPN ile bağlanarak etkinleştirmiştim. Satın aldığım arkadaş abonelik bitince elimde bulunan başka kodlarla yenileyebileceğimi söylemişti. Doğruluğu hakkında bilgim yok.

Peki hocam nasıl teyit edebilirim acaba öyle? Olu olmayacağını ona göre borçlanığ borçlanmayım.

Forumdaki bir arkadaş bana kod olarak iletmişti. Almanya'ya VPN ile bağlanarak etkinleştirmiştim. Satın aldığım arkadaş abonelik bitince elimde bulunan başka kodlarla yenileyebileceğimi söylemişti. Doğruluğu hakkında bilgim yok.

Ya da başka satıca bulambilir misiniz bana önerdiğiniz satıcı bütün şeyleri satmış.

Geri
Yukarı