Xbox Game Pass alınır mı?

301230

Decipat
Yer
???
Sizce benim gibi TPS hikayeli oyunları çok seven biri için alınır mı? Şu an 5.90 lira, yani çok ucuz, ve oyunlarda hep kaliteli oyunlar, Metro Exodus'u görünce direkt zaten alıp almamak arasında kaldım, sizce alınır mı? Oyunu oynarken Steam'da gözükmesi gibi takıntılarım yok, sadece oyunu oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alınır. Ben bayağı bir oyun bitirdim tabii 3 ay önce aldığım için birkaç gün önce süresi sona erdi.
Her ay yenilerim herhalde, Metro serisi, Gears of War serisini görünce zaten almamak arasında kaldım, Steam'da satın alsam en fazla 2 yılda toplarım tüm oyunları herhalde.

İlk bir ay al kullan. Zaten bir sürü oyunu bitirebilirsin o süre içinde. Sürekli yeni oyunlar da ekleniyor. Ondan sonra istersen, devam edersin. İlk aydan sonraki fiyatı da oldukça uygun zaten.

Her ay yenilerim herhalde, Metro serisi, Gears of War serisini görünce zaten almamak arasında kaldım, Steam'da satın alsam en fazla 2 yılda toplarım tüm oyunları herhalde.
Süresi bittikten sonra 86 liraya çıkıyor. O sadece bir kereliğine 5 lira, bunu unutma. Ek olarak 5 liraya 3 aylık olanı da alabiliyorsun, ben onu aldım sakın gidip 1 aylığını alma, aynı fiyata 3 aylığı da alabiliyorsun.

Süresi bittikten sonra 86 liraya çıkıyor. O sadece bir kereliğine 5 lira, bunu unutma. Ek olarak 5 liraya 3 aylık olanı da alabiliyorsun, ben onu aldım sakın gidip 1 aylığını alma, aynı fiyata 3 aylığı da alabiliyorsun.
15 lira olarak gözüküyor, sadece ilk ay 5 lira, ardında 15 lira galiba.
Zaten 2 ayda AAA denilen oyunları bitirirsin, gerisi çer çöp. Denemek için güzel fiyat.
Multiplayer'larını illaki oynarım, hep oyun ekleniyormuş hem güzel oyunlar gelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı