Xbox Game Pass alınır mı?

Sizce benim gibi TPS hikayeli oyunları çok seven biri için alınır mı? Şu an 5.90 lira, yani çok ucuz, ve oyunlarda hep kaliteli oyunlar, Metro Exodus'u görünce direkt zaten alıp almamak arasında kaldım, sizce alınır mı? Oyunu oynarken Steam'da gözükmesi gibi takıntılarım yok, sadece oyunu oynamak istiyorum.

Evet alınır oyunları deneyip almak her zaman yararlıdır bazı oyunları o süre içinde bile bitirebilirsin.
Mesela ben Forza Horizon 4 almak istemiştim önce Gamepass aldım oyunu denedikten sonra oyunun beni çok da etkilemediğini fark ettim, bu şekilde gereksiz masraf yapmamış olmakla birlikte birçok yeni oyunu da deneyip satın almış oldum.
Gayet yararlı bir sistem.

Evet alınır oyunları deneyip almak her zaman yararlıdır bazı oyunları o süre içinde bile bitirebilirsin.
Mesela ben Forza Horizon 4 almak istemiştim önce Gamepass aldım oyunu denedikten sonra oyunun beni çok da etkilemediğini fark ettim, bu şekilde gereksiz masraf yapmamış olmakla birlikte birçok yeni oyunu da deneyip satın almış oldum.
Gayet yararlı bir sistem.
Her zaman oyun eklenirse, gerçekten gideri olan bir sistem galiba cevaplara göre.

Game Pass üyeliğini PC için alma fikri şuan benim da aklıma yattı ama bir iki sorum var.
  1. İstediğimiz zaman üyeliği iptal edebiliyor muyuz?
  2. Ödeme her ayın belli bir zamanı mı yapıyoruz?
Şurda bulunan tüm oyunları oynayabiliyor muyuz bu abonelik ile?
O oyunlar Xbox aboneliği için. PC kategorisine girip "Game Pass ile dahil" yazan oyunlara bak.

Ben uzun zamandır ultimate sürümünü kullanıyorum ama bende xboxta var, oyun kütüphanesi muazzam fakat pc ile konsol kütüphaneleri farklı ben ikisindende memnunum :D herkese hitap edebilecek düzeyde parası sudan ucuz zaten kesinlikle tavsiye ederim

Geri
Yukarı