Ayrılan benim ama barışmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bana düşman falanmısınız hocam anlamadım neden tersliyorsunuz.Yoksa kızın arkadaşı sizmisiniz?
Hocam konu genelinde daha çok "Böyle bir şeyi nasıl yapabilir!" gibi bir tavır takındığınız için kızın hakkını savunmaya gelmiş olabilir. Diğer bir ihtimal sizde geçmişini gördüğü için kendisine sinirlenip sinirini sizden çıkarmış olabilir. 1. ihtimal gözüme kuvvetli geliyor.

Okulda orada burda anlatırsınız diye diyorum. Neden düşman gibi davranayım? Oldukça olağan durumlara olağan dışı tepkiler veriyorsunuz.
Olağan dışı herhangi bir tepki vermedim sadece çözüm aradım ayrılma sebebimizi bile anlaşamadık diye söyleyen bi insanım sence anlatırmıyım bunları okulda veya orda burda?Burda beni tanıyan yok birşey yok sadece konuşmak istedim çözüm aradım arkadaşım olsa burdan destek almazdım emin ol.🙂

@üzgünkangal o zaman dediğim gibi pek bişey çıkmamış. Ama yine de temkinli ol.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Hocam konu genelinde daha çok "Böyle bir şeyi nasıl yapabilir!" gibi bir tavır takındığınız için kızın hakkını savunmaya gelmiş olabilir. Diğer bir ihtimal sizde geçmişini gördüğü için kendisine sinirlenip sinirini sizden çıkarmış olabilir. 1. ihtimal gözüme kuvvetli geliyor.
Hocam kusura bakmayın öyle bir tavır takındıysam yediremedim bana böyle yapmasını ondan dolayı böyle gerginim veya tavırlıyım tekrardan kusura bakmayın.
@kerosene

Kusura bakmalık bir durum yok canım rahat olun. Biri size kızdı/agresifleşti diye üzülmenize gerek yok. Şuan durum bu olmasa bile.
Yok hocam alttan almadığım için çok tartıştım çevremde kimse kalmadı ondan dolayı kusura bakma diyesim geliyor.Teşekkür ederim anlayışınız için hocam.🙂

İhtiyaçlarını babası karşılasın, bu erkekleri kullanma peşinde lakin bu kızı cinsel olarak kullanıp atarlar. Yazma buna uzak dur. Sende kızın verdiği cinselliği özlemişsin, buna muhtaç gibi davranma.

@kerosene Neden bir pisliği savunma ihtiyacı duydun? Sırf kadın diye savunmana gerek yok. 😀

Son düzenleme:
@kerosene Bir erkeğin sana ihtiyaçlarımı karşılayacak kadın lazım sen karşılayamıyorsun deyip başka bir kızla gizli gizli birlikte olması sana göre normalse böyle devam et 😀
Evet normal. Düşüncem hala bu şekilde.
En azından sana dürüst. Bir ilişkiden beklentilerini belirtiyor ve beklentilerini karşılayan biriyle olmak onun hakkı.

Benim ilişkilerimle konumuzun da bir alakası yok. Bir daha benim hakkımda böyle fikirler belirtmezsen sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı