Ayrılan benim ama barışmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

üzgünkangal

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 15 yaşındayım kız siyah saçlı açık tenli ela gözlü. 1 ay oldu sevgil olalı başka bir çocukla yakınlaştı öyle böyle değil bütün teneffüs beraberler okul dışında da sürekli konuşuyolarmış yeni öğrendim. 1 hafta sonra çevremdekilerin dediğine göre o seni aldatmadan ayrıl dediler aynı sınıftayız ayrıldım bana tamam sıkıntı yok dedi. Sonrasında uzun uzun yazdı hatta “ihtiyaçlarımı karşılayacak yeterlilikte erkek lazım” dedi bunu cinsellik anlamında dedi sanırım. Dediğim gibi arkadaşlar çocukla fena yakınlaştılar çocukta bundan hoşlanıyor kızı bilemem TikTok'den özledim gibi şeyler repostluyor ben de barışalım diye video repostladım hiç umursamadı. Okulda bazen alay eder gibi gülüyor sonra uzun uzun masum masum bakıyor bana yazayim mi kıza barışmak istiyorum gibisinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız seni sevmemiş sal. Cinsellik anlamında demediğine eminim dostum yasin 15 o yaşta böyle şeyleri ancak aklında hayal kurarsın.

Sal boş ver kendisine saygısı yokmuş. O postları da sil boş ver. Kızı da engelle kafanı bozmasın. Onun ihtiyaçları için sevgili olma. Barışma sakın.

Kız seni sevmemiş sal. Cinsellik anlamında demediğine eminim dostum yasin 15 o yaşta böyle şeyleri ancak aklında hayal kurarsın.
Hocam burda anlatamam ama hani yaşattığı şeylere göre istediği oydu.Yazmayımmı hiç hocam?

Sal boş ver kendisine saygısı yokmuş. O postları da sil boş ver. Kızı da engelle kafanı bozmasın. Onun ihtiyaçları için sevgili olma. Barışma sakın.
Hocam okulda görücem bu seferde öyle masum masum bakıyo ilk aşkımdı bana dediği tek şey üzgünüm çok özledim ama hocam.

Hocam burda anlatamam ama hani yaşattığı şeylere göre istediği oydu.Yazmayımmı hiç hocam?

Hocam okulda görücem bu seferde öyle masum masum bakıyo ilk aşkımdı bana dediği tek şey üzgünüm çok özledim ama hocam.
Kız erkek arkadaşıyla bize söylemediğin kadar yakınlaşmış. Gözlere kanma. Kızların bakışı genellikle çok tiyatroca oluyor yani kurguca denilebilir. Benimde ilk aşkım oldu çok güzel bakıyordu fakat devam etmen lazım. Bazı şeylerden feragat et.

Kız erkek arkadaşıyla bize söylemediğin kadar yakınlaşmış. Gözlere kanma. Kızların bakışı genellikle çok tiyatroca oluyor yani kurguca denilebilir. Benim de ilk aşkım oldu çok güzel bakıyordu fakat devam etmen lazım. Bazı şeylerden feragat et.

Erkek arkadaşıyla ne kadar yakınlaştı bilemem hocam 4 ders kütüphanede baş başa kalmışlar falan ama bana yaşattığı şeylere göre istediği cinsellik ve ilgiydi. Ne kadar vazgeçmekte istesem olmuyor hocam, okulda bana bakarken görünce gene vazgeçemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek arkadaşıyla ne kadad yakınlaştı bilemem hocam 4 ders kütüphanede başbaşa kalmışlar falan ama bana yaşattığı şeylere göre istediği cinsellik ve ilgiydi.
İstediği cinsellikse sen olmaz o arkadaşıyla olur. 4 ders baş başa az bir süre değil. 2.5 saat baş başasın kızla. Bilemem diyorsun, belki el ele tutuştular başka bir şey yaptılar bilemezsin. Boş ver o kızı amacı sadece cinsellikse.

İstediği cinsellikse sen olmaz o arkadaşıyla olur. 4 ders baş başa az bir süre değil. 2.5 saat baş başasın kızla. Bilemem diyorsun, belki el ele tutuştular başka bir şey yaptılar bilemezsin. Boş ver o kızı amacı sadece cinsellikse.
Hocam size şöyle diyeyim ilişkinin 3. Günü dudaklarıma yapıştı 10.günü seviştik öyle diyim.Böyle böyle devam etti amacı cinsellkti bence kafada bitirmeye çalışıcam olduğu kadar hocam.

Hocam size şöyle diyeyim ilişkinin 3. Günü dudaklarıma yapıştı 10.günü seviştik öyle diyim.Böyle böyle devam etti amacı cinsellkti bence kafada bitirmeye çalışıcam olduğu kadar hocam.
Hızlı gitmişsiniz. Olacakları söyleyeyim muhtemelen bir kaç gün daha olursanız az daha kullanır seni sonra köşeye atar tatmin olur. Tam bilmemekle beraber o erkek arkadaşıyla da yaşıyordur bir şeyler gibime geliyor. Yeni nesil liseliler gümbür gümbür.

Hızlı gitmişsiniz. Olacakları söyleyeyim muhtemelen bir kaç gün daha olursanız az daha kullanır seni sonra köşeye atar tatmin olur. Tam bilmemekle beraber o erkek arkadaşıyla da yaşıyordur bir şeyler gibime geliyor. Yeni nesil liseliler gümbür gümbür.
Hocam kendime hakim olamadım kız öyle yapınca hızlı oldu biraz,sanırım ondan dolayı farklı şeyler istediği için çocukla yakınlaştı.Beden dersinde sınıfa çıkmışlardı biz aramaya çıktık ikiside yoktu bianda ortaya çıktılar nefes nefese,bazen geldiğinde tişörtu çıkmış oluyor içinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı