Ayrıldığınız sevgili geri döner mi?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Kısacası: Ara vermek istiyorum psikolojik olarak iyi değilim dedi, ben de tamam dedim. Aradayken bana beni sevdiğini ve ileride olacağımızı söyledi. Bağlantımız azalmaya başladı. Ne zaman konusunu açsam yalnız kalmam lazım diyor. Umutlarım tükendi ama inancım tükenmiyor. Aşırı berbat durumdayım. 1 haftadır hiçbir şey yapasım yok. Sadece sigara acıyı 1-2 saat hafifletiyor, sigaraya da bağımlı olmak istemiyorum... Sizce geri döner mi? Veya yazmazsa hiç 2 ay sonra falan hala seviyor olursam ben yazayım mı "Yeniden deneyelim mi?" gibisinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönedebilir, dönmeyedebilir. Geleceği görmüyoruz sonuçta. Biraz ara vermesini gerektiren psikolojik bir olay yaşandı mı onun için? Kız seni istemiyor da olabilir, söyleyecek neden bulamayıp bu yola başvurmuşta olabilir. Doğruya doğru. Şurada biz bizeyiz. Gerçekleri konuşmak gerekli. Kızı çok fazla rahatsız etme. Döneceği varsa döner. Acını da sigaraya bağlama. Nedir şu tüm dertleri sigaraya bağlamak? Sigara derde çözüm değil. Bende yaşadım geçmişte böyle olaylar, insan bir süre sonra alışıyor. Her ne kadar sevse de. Onun gelişini gözlese bile. Önüne bak. Kafana takma. Kalbinin bir parçasında her daim olacak ama bunu en azından ayrı kaldığınız sürece günlük hayatına yansıtma. Zararlı sen çıkarsın.

Öngörülemeyen sonuçlara hazırlıklı ol.
Amma...
Şu anlık bunu bilsen iyi olur:
Ne olacağı belli olmayan bir kız için kendini hırpalayamazsın...

Umutlarım tükendi ama inancım tükenmiyor. Aşırı berbat durumdayım. 1 haftadır hiçbir şey yapasım yok. Sadece sigara acıyı 1-2 saat hafifletiyor, sigaraya da bağımlı olmak istemiyorum...

Dönedebilir, dönmeyedebilir. Geleceği görmüyoruz sonuçta. Biraz ara vermesini gerektiren psikolojik bir olay yaşandı mı onun için? Kız seni istemiyor da olabilir, söyleyecek neden bulamayıp bu yola başvurmuşta olabilir. Doğruya doğru. Şurada biz bizeyiz. Gerçekleri konuşmak gerekli. Kızı çok fazla rahatsız etme. Döneceği varsa döner. Acını da sigaraya bağlama. Nedir şu tüm dertleri sigaraya bağlamak? Sigara derde çözüm değil. Bende yaşadım geçmişte böyle olaylar, insan bir süre sonra alışıyor. Her ne kadar sevse de. Onun gelişini gözlese bile. Önüne bak. Kafana takma. Kalbinin bir parçasında her daim olacak ama bunu en azından ayrı kaldığınız sürece günlük hayatına yansıtma. Zararlı sen çıkarsın.
Kızın kimseye anlatmadığı bir derdi varmış.
Bu arada: Sigara yalan bi mutluluk hissi veriyor günde çok daralırsam 1 tane içiyorum yoksa kafayı yicek dereceye geliyorum bende sigaradan nefret ediyorum yoksa..

@439902 ben buna kesin konuşurum. Böyle diyen bir kız varsa sallıyordur, başından savmaya çalışıyordur. Çok tecrübe ettim. Ek olarak psikolojik olarak insan yalnız kalınca daha da kötüler, yanında birini aramaz mı? Tabii ki de arar eğer arkadaşa gerçekten değer verseydi psikolojiyi falan bahane etmezdi kesinlikle. Arkadaşla beraber olmak isterdi sürekli.

Kısacası: Ara vermek istiyorum psikolojik olarak iyi değilim dedi, ben de tamam dedim. Aradayken bana beni sevdiğini ve ileride olacağımızı söyledi. Bağlantımız azalmaya başladı. Ne zaman konusunu açsam yalnız kalmam lazım diyor. Umutlarım tükendi ama inancım tükenmiyor. Aşırı berbat durumdayım. 1 haftadır hiçbir şey yapasım yok. Sadece sigara acıyı 1-2 saat hafifletiyor, sigaraya da bağımlı olmak istemiyorum... Sizce geri döner mi? Veya yazmazsa hiç 2 ay sonra falan hala seviyor olursam ben yazayım mı "Yeniden deneyelim mi?" gibisinde
Bence bir şey yazma biraz ağır olacak ama seni yedekte tutuyor gibi.

Geri
Yukarı