Sevgili olmak gerekli mi?

Sizce herkesin bir sevgilisi olmak zorunda mı?

Ben 14 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı ama anlamıyorum neden herkes sevgilim yok diye ağlıyor. Bence tamamen aptalca bir şey, yani o kadar gerekli bir şey mi sevgili? Çok ergence geliyor bana sevgilim yok diye ağlamak.

Yani ne gereği var ki?

Aşk için asla sevgililik oyunlarına gerek duymuyorum.
Sırf sevgili olmak için birbiriyle sevgili olanlardan tiksiniyorum.
Aşkı kirletiyorlar, demek istediğim aşk illaki sevgili olmak demek değildir.

Ben 14 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı ama anlamıyorum neden herkes sevgilim yok diye ağlıyor. Bence tamamen aptalca bir şey, yani o kadar gerekli bir şey mi sevgili? Çok ergence geliyor bana sevgilim yok diye ağlamak.

Yani ne gereği var ki?
Bu yaşta sevgili olacağın insan senin ilerde karın mı olacak? Boş işler peşinde mi koşacaksın, yoksa iyi işler mi yapacaksın?

Yani ne gereği var ki?

Şahsen aramızda yaş farkı olmasına rağmen benim de hala sevgilim yok. Bu zorunluluk değil adam 50 yaşına gelir yine sevgilisi olmayabilir. Yaş aldıkça aile dışında sevdiğim biri olsun istiyor insan ister istemez orası ayrı. Onun dışında; dizi, film, kitap okumak gibi bir sosyal aktivite sadece biraz daha duygusal diyelim.

Geri
Yukarı