Sevgili olmak gerekli mi?

18 yaşındayım bundan önce 2-3 kez ilişkim oldu hepsini de saçma sapan şeyler ile bitirdiler. Artık akışına bıraktım ne olacağını bekliyorum. Geçmişe bakınca da tamamen zaman kaybı olduklarını anlıyorsunuz. Merak etmeyin hayat dizilerde ve filmlerde gördüğümüz gibi değil. Zamanına bırakın bir gün içinizden geldiğinde yaşarsınız.

Sevgili yapmayı düşünüyorum yaşım 13 bana tüyor verebilir misin ve şu erkekleri para için kullanan kızları nasıl anlayabilirim ?
Not: Erkekleri parası için kullanan derken genelleme yapmadım ama cidden böyle kızlar var.

Mesele sevgilinin olması değil. Mesel birini çok sevmek onun da seni çok sevmesi. Her gördüğünde seni heyecanlandıracak, kalbini küt küt attıracak kişidir sevgili. Büyüyünce anlarsın.

Mesele sevgilinin olması değil. Mesel birini çok sevmek onun da seni çok sevmesi. Her gördüğünde seni heyecanlandıracak, kalbini küt küt attıracak kişidir sevgili. Büyüyünce anlarsın.

Hocam sevgiliyi hobi olsun diye yapmıyoruz zaten :D o kişiyi sevdiğimizden yapıyoruz o kişiye aşık olduğumuzdan.

Sevgili yapmayı düşünüyorum yaşım 13 bana tüyor verebilir misin ve şu erkekleri para için kullanan kızları nasıl anlayabilirim?
Not: Erkekleri parası için kullanan derken genelleme yapmadım ama cidden böyle kızlar var.

Ben 13 yaşında iken aklım, fikrim, arkadaşlarımla vakit geçirmek ve bilgisayar oyunlarıydı. Tek verebileceğim informatik çok erken yaştasın bu tarz işler için. Ben 17 yaşındayım. O bile bana erken geliyor.

Sevgili yapmayı düşünüyorum yaşım 13 bana tüyor verebilir misin ve şu erkekleri para için kullanan kızları nasıl anlayabilirim ?
Her şeyden önce karşındaki kişiyi tanıma süreci geçirmen lazım. İlk gün konuştuk ikinci gün sevgili olduk gibi olmasın. Senin yaşıtında para avcısı kişi bulmak zaten çok zor eğer öyle birisiyse de zamanla fark ediyorsun. Onun dışında doğal ol ve kendini geliştir tüm tüyo bu kadar. Sevgili vb. için kendini yıpratma, eğitim ve gelişimine önem ver zamanla şekillendikçe karşına sana benzeyen insanlar çıkacaktır.

Vay be 13 yaşındayım ve hakkımda güzel iftira attın kanka ayrıca 14 değilse 9 demek istedin sanırım.
Sana yönelik bir şey söylenmiş mi orada? "14 yaşında zaten sevgili olanların %90" demişim. %100 veya fazlasında bir sayı belirtmemişim. Eğer kendini %90 kesimin içinde görüyorsun bu "iftira" sayılmaz. Hangi paragrafını iftira buldun? Üstüne alınıyorsan bunun adı "iftira" değildir. Boş, boş şeyler yazmayın.

Ben 13 yaşında iken aklım, fikrim, arkadaşlarımla vakit geçirmek ve bilgisayar oyunlarıydı. Tek verebileceğim informatik çok erken yaştasın bu tarz işler için. Ben 17 yaşındayım. O bile bana erken geliyor.

Yani her ergen gibi bende PC oyunlarına çok düşkünüm ama kafam sadece oyun düşünücek değil ya.

Geri
Yukarı