Ayrıldığınız sevgili geri döner mi?

Kısacası: Ara vermek istiyorum psikolojik olarak iyi değilim dedi, ben de tamam dedim. Aradayken bana beni sevdiğini ve ileride olacağımızı söyledi. Bağlantımız azalmaya başladı. Ne zaman konusunu açsam yalnız kalmam lazım diyor. Umutlarım tükendi ama inancım tükenmiyor. Aşırı berbat durumdayım. 1 haftadır hiçbir şey yapasım yok. Sadece sigara acıyı 1-2 saat hafifletiyor, sigaraya da bağımlı olmak istemiyorum... Sizce geri döner mi? Veya yazmazsa hiç 2 ay sonra falan hala seviyor olursam ben yazayım mı "Yeniden deneyelim mi?" gibisinden?
Dostum bir kere giden, bir kere daha gider. Niye hala dönmesine umutla bakıyorsun ki ver yolu elinin altındasın şu an başkaları ile deniyor. Olmazsa sana geri dönecek işte

Dostum bir kere giden, bir kere daha gider. Niye hala dönmesine umutla bakıyorsun ki ver yolu elinin altındasın şu an başkaları ile deniyor. Olmazsa sana geri dönecek işte
Kız insanlara pek güvenmiyor yaşadığı şeyler cidden üzücü biliyorum ve gerçekten çok seviyorum elimde değil hayatım kaydı gittiğinden beri...

Kısacası: Ara vermek istiyorum psikolojik olarak iyi değilim dedi, ben de tamam dedim. Aradayken bana beni sevdiğini ve ileride olacağımızı söyledi. Bağlantımız azalmaya başladı. Ne zaman konusunu açsam yalnız kalmam lazım diyor. Umutlarım tükendi ama inancım tükenmiyor. Aşırı berbat durumdayım. 1 haftadır hiçbir şey yapasım yok. Sadece sigara acıyı 1-2 saat hafifletiyor, sigaraya da bağımlı olmak istemiyorum... Sizce geri döner mi? Veya yazmazsa hiç 2 ay sonra falan hala seviyor olursam ben yazayım mı "yeniden deneyelim mi?" gibisinden?

Hayır hocam boşuna kendinizi tüketmeyin. Bir taraf kendini harcarken diğer taraf bu tür klişe, palavra hikayeler uydurarak oyalar ve sonunda terk eder. Kendi yaşadığımdan biliyorum muhtemelen o sizden uzaklaştıkça siz ona daha fazla değer veriyorsunuz. Yapmayın bırakın ne oluyorsa olsun böyle insanlardan hayır gelmez.

Geri
Yukarı