AYT edebiyat nasıl çalışılmalı?

Selam, AYT edebiyat adına 0'ım hangi kampı izlemeliyim nasıl ilerlemeliyim? Denemede 8-9 tane işaretliyorum sadece.
Kadir Gümüş biraz detaylı anlatır. Ben bir sayısalcı olarak söylüyorum.Ben olsam Türkçe'nin matematiği izlerdim. Sana bağlı kanal seçmen. Hangisinden iyi anlıyorsanız ondan devam edin.

Kadir Gümüş biraz detaylı anlatır. Ben bir sayısalcı olarak söylüyorum.Ben olsam Türkçe'nin matematiği izlerdim. Sana bağlı kanal seçmen. Hangisinden iyi anlıyorsanız ondan devam edin.
Teşekkür ederim bakacağım.
Benim önerim tonguctan gidebilirsin ve her zaman sıcak tutmaya bak fazlaca tekrar gerektiren bir ders rüştü hocadan da gidebilirsin
Hocam tonguç maalesef bana hiç hitap etmiyor yine de teşekkür ederim.

Hocam zaten çok uzun sürmüyor kampı rüştü hocadan bitirip son bir buçuk ay yine oradan tekrar edebilirsiniz. Şahsen öyle yapacağım buradan bitirip ardından kadir gümüş üzerinden ilerleyeceğim.

Ben günde 2 konu bitirmeyi düşünüyorum. Siz nasıl yapacaksınız? Kadir gümüş çok detaylı anlattığı ve videoları uzun olduğu için pek hoşuma gitmedi maalesef sıkılıyorum uzun videolarda.

Ben günde 2 konu bitirmeyi düşünüyorum. Siz nasıl yapacaksınız? Kadir gümüş çok detaylı anlattığı ve videoları uzun olduğu için pek hoşuma gitmedi maalesef sıkılıyorum uzun videolarda.
Hocam kesin bir planlama yapmadım ancak günde iki konj bitiririm gibime geliyor. Okulda olduğu için aynı zamanda geometriyede yeni başladığım için birazda tyt mat götürüyorum bir günde. O yüzden ayt edebiyatı biraz arka plansa bırakacağım gibi gözüküyor. Ancak 2 kanaldanda kesinlikle konuları bitireceğim. Ayrıntı anlatıyor ancak çok ince ve güzel yerleride anlatıyor bence Kadir hoca o sebepten tavsiye ederim.

Geri
Yukarı