AYT için kalan sürede 40-50 netlere nasıl ulaşılır?

Öncelikle herkese iyi bayramlar. TYT de 60-70 arası yapıyorum AYT ise 10-15 netlerde geliyor. Sayısal öğrencisiyim ve hedefim ilk 100k. Yıl içerisinde çok fazla ders çalışamadım okul dershane vb sebeplerden çok vaktim kalmıyordu. Artık devamsızlık haklarimi kullanacağım ve bayram tatilinde evde günümün tamamını derse vereceğim. AYT'de geri kalan zamanda 40-50 bandına nasıl çıkabilirim? Biyoloji ve kimya konularını erkenden bitirip deneme çözmeyi fizikten ise zor konuları elemeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? Matematikte sadece integral pko ve polinom kaldı. Onun dışında diğer konuları biliyorum sadece soru çözeceğim. Son ay ise aynı şekilde deneme çözmeyi düşünüyorum. Sizce neler yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Sayısal olmadığım için biyoloji, kimya ve fizik için bir şey diyemem ama AYT matematik için önerebileceğim şey kesinlikle ne olursa olsun soru çözüm videoları çok izle mesela Eyüp bnin soru çözüm videolarını izlersen her soru kalıbını görmüş olursun onları izledikten sonra soru çözmeye başlarsan daha mantıklı olur mesela bugün limit soruları çözeceksen ilk önce Eyüp B'den soru çözümlerini izle sonra kendi kitabına geç oradan limit sorularını çözmeye başla ben böyle yaparak 1.5 ayda AYT matematik netlerimi 3 netlerden 20-25 netlere çıkardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı