AYT matematiği yapıp TYT matematiği yapamamak

Şu anda problemlere çalışıyorum hatta kendimi geliştirmek için ilk önce kolay kaynaktan başladım ama sınava 3 ay kalmışken hala bu kısımda sorun yaşamam beni çok korkutuyor.

Branş deneme olarak bende götürmeyi düşündüm ama daha soru bankasında sorunun ne sorduğunu anlamazken branş denemeyi nasıl çözeceğim ki? Ben daha TYT matematikte 10 veya 15 netin üstüne doğru düzgün çıkamıyorum ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
Hocam ben daha konularımı bitirip bitirmediğimi bile bilmiyorum ama mecburen başladım branş denemelerine. En azından hepsinden ufak bir fikir sahibiyim konularda ordan yola çıkarak çözüyorum soruları. Bence siz de öyle yapmalısınız. Benim de paragraf bilgim zayıf, 10'dan fazla yanlış gördüğüm çok fazla TYT denemesi vardır. Bence en doğrusu problem çözme mantığıyla beraber TYT matematik denemesi götürmek. Ve de TYT matematik denemelerini Türkçe denemesi, paragraf denemesi ya da paragraf soru çözümünden sonra yapmayı deneyin.

Hocam ben daha konularımı bitirip bitirmediğimi bile bilmiyorum ama mecburen başladım branş denemelerine. En azından hepsinden ufak bir fikir sahibiyim konularda oradan yola çıkarak çözüyorum soruları. Bence siz de öyle yapmalısınız. Benim de paragraf bilgim zayıf, 10'dan fazla yanlış gördüğüm çok fazla TYT denemesi vardır. Bence en doğrusu problem çözme mantığıyla beraber TYT matematik denemesi götürmek. Ve de TYT matematik denemelerini Türkçe denemesi, paragraf denemesi ya da paragraf soru çözümünden sonra yapmayı deneyin.

Peki önerebileceğin bir branş deneme var mı mesela üç dört beş'in branş denemeleri güzel mi matematik için?

Peki önerebileceğin bir branş deneme var mı mesela üç dört beş'in branş denemeleri güzel mi matematik için?
0-15 için toprak ve ens öneririm. 15-30 için net 345 ve bilgi sarmal. Daha sonra zorlamak için de orijinal öneririm hocam.

30 net altı deneme cözmesin.
Ne alakası var hocam ? Konuları pekiştirdiysen çözersin. Ben 20 netteyken deneme çözmeye başladım ve net artışı da sağladım. Kişiden kişiye değişir dediğiniz.

Ne alakası var hocam ? Konuları pekiştirdiysen çözersin. Ben 20 netteyken deneme çözmeye başladım ve net artışı da sağladım. Kişiden kişiye değişir dediğiniz.
Hatta tam anlamıyla 20 net bile değildi. 19.25 nette başladım

0-15 için toprak ve ens öneririm. 15-30 için net 345 ve Bilgi Sarmal. Daha sonra zorlamak için de orijinal öneririm hocam.

Teşekkür ederim senin dediklerinden 345 yayınlarının denemelerini aldım TYT için şu anlık cidden güzel gidiyor matematikte hafiften artışlar başladı umarım daha fazlası da olur.

Teşekkür ederim senin dediklerinden 345 yayınlarının denemelerini aldım TYT için şu anlık cidden güzel gidiyor matematikte hafiften artışlar başladı umarım daha fazlası da olur.
Umarım daha fazlası olur hocam, rica ederim

Geri
Yukarı