AYT matematik net arttırmak için öneri

Oğuzhan Can45

Decapat
Tm öğrencisiyim. AYT matematiğim zayıf şu an çalışmaya başlasam sizce düzelince AYT matematikte 25 neti görebilir miyim?
TYT şu şekilde ortalama:
Türkçe 32.
Sosyal 15.
Matematik 12.
Fen 7

Son düzenleyen: Moderatör:
25 net sınavın zorluğuna göre değişir. 2021 sınavı önceki senelere göre daha zor bir sınavdı, 2022'yi bilemeyiz. Sen elinden geleni yap, umarım yaparsın.
AYT matematik için TYT konularına da hakim olmak lazım, temel formülleri bilmek şart. Kanal olarak Mert Hoca ve Hocalara Geldik kanallarını öneririm. Kitap olarak temel seviyede ne iyidir bilmem ama Acil üst seviye için iyidir. Orta seviye içinse Bilgi Sarmal öneririm.

25 net sınavın zorluğuna göre değişir. 2021 sınavı önceki senelere göre daha zor bir sınavdı, 2022'yi bilemeyiz. Sen elinden geleni yap, umarım yaparsın.
AYT matematik için TYT konularına da hakim olmak lazım, temel formülleri bilmek şart. Kanal olarak mert hoca ve Hocalara Geldik kanallarını öneririm. Kitap olarak temel seviyede ne iyidir bilmem ama acil üst seviye için iyidir. Orta seviye içinse bilgi sarmal öneririm.

Çap yayınları fasikül de almayı düşünüyorum.
Bilgi sarmal 34 5 yayınları 3D de almayı düşünüyorum.

Bana fazla orta seviyeye odaklı geldi. 3D yerine daha zor bir yayın tercih edebilirsin, biraz da zor soruları gör. Acil, Metin, Birey B ya da Karekök olabilir.

Bana fazla orta seviyeye odaklı geldi. 3D yerine daha zor bir yayın tercih edebilirsin, biraz da zor soruları gör. Acil, metin, birey b ya da karekök olabilir.

Ya size şöyle söyleyeyim ben öyle sayısali çok iyi biri değilim sozelim iyidir. O yüzden tm seçtim çok matematiğe odaklandım.
Örneğin
Türkçede 32 net.
Sosyal 15 17 net.
Matematik 12 16 net.
Sosyal 5 net gibi sonuçlar alıyorum TYT de o yüzden. Bu yılki sinavdada 30 bine girmek benim için yeterli.
Bana fazla orta seviyeye odaklı geldi. 3D yerine daha zor bir yayın tercih edebilirsin, biraz da zor soruları gör. Acil, Metin, Birey B ya da Karekök olabilir.
Siz ayt matematikde kaç net yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı