AYT matematikte 25 net yapabilir miyim?

QASDWASH

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar eşit ağırlık için hazırlanıyorum ve mezunum orta ile üst arası. Geçenlerde TYT denemesi aldım denemelerde geometri olmadan 23-24 soru yapabiliyorum geometrim hiç yok geometri çalışmaya yeni başladım. Asıl kısım AYT kısmı AYT kısmım çok zayıf geçen sene 6 net yaptım şu an da 6-8 o civarlardayım. Sınava kadar bu net sayısını 25'e çekebilir miyim? İki gün önce başladım çalışmaya 10+ saat çalışıyorum parabol polinom vesaire her konudan az bilgim var ama tam olan bir parabol falan vardır herhalde bir de fonksiyonlar vesaire kısacası ben kalan zamanda 8-9-10 veya üzeri saatler çalışarak AYT matematiği kaç net artırabilirim, ne seviyeye gelebilirim ve nasıl çalışmalıyım? Bölüm olarak hukuk istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT Matematik'te Eşitsizlik Log Trigo Türev İntegral Diziler (2020'de girdim en son) bu konuları bilsen yeterli neti yaparsın diye düşünüyorum. Çember ve Üçgeni de ihmal etme sakın benim de geom çok kötüydü ama 30 net yapmıştım sanırım mattan geo dışındaki konularda ortalama soru tipleri soruyorlar hep.

AYT Matematik'te Eşitsizlik Log Trigo Türev İntegral Diziler (2020'de girdim en son) bu konuları bilsen yeterli neti yaparsın diye düşünüyorum. Çember ve Üçgeni de ihmal etme sakın benim de geom çok kötüydü ama 30 net yapmıştım sanırım mattan geo dışındaki konularda ortalama soru tipleri soruyorlar hep.
hocam bu sene lti çıktı deprem dolayısıyla

Hocam yapabilir miyim yerine yapacağım demeniz lazım.
kendime güveniyorum fakat kalan zaman da ortada belirsizliğe düşüyorum olur mu olmaz mı diye

Ben TYT Mat'tan 10-15 net yapıyorum temelim sağlam sıfırdan TYT Matematik kitabı bitirip netlerimi 30+ yapmak istiyorum 20 gün içerisinde önerdiğin kaynak var mı orta veya zor?

Yeni konular

Geri
Yukarı