AYT netlerim düşüyor

Denemelere göre yaptığın hataları veya boşları konu olarak soru çözümlerini izlemen faydalı olur.

Geometride eksiğin var öyleyse ozellıkle oraya yogunlasman lazım. Her ne kadar muhtemelen konuları bıtırdıgını sansan da bıtırmemıssındır detaylı olarak.

Öyle yapacağım çok hatalarıma bakmıyordum doğru konuşmak gerekirse ama belli bir düzeye kadar.

Hocam benim de AYT netine ihtiyacım var siz nasıl AYT kastınız?

Ben sapık gibi AYT çalıştım eylül Ekim kasım'da okulda ilk deneme yapıldı aralıkta 57 yaptım millet 30lardaydı AYT için önce konuyu çok iyi öğrenmek şart ve ilkte şıp diye kavrayacaksın diye bir şey yok. Yani yapamayınca hemen karalar bağlama özellikle kimya için matematik çok fazla pratik istiyor üstlere oynuyorsan bu kadar çalış deneme çöz bitti.

Tyt aynı civardayım. Hatta daha yüksekti de bıkkınlıktan tyt çalışmayı bıraktım haliyle düştü. AYT de 65 civarı. 10k için şansımız çok büyük ama bir tık daha eksiklere yoğunlaşmak gerek.

Geo süreç istiyor bir an önce yoğun bir şekilde başlayın. ( son denemede 9 doğru 1 yanlış yaptım.)
Geoyu sene başında 2 kere bitirdim zaten kaldı ki geometriye gerçekten önemde verdim ama olmuyor yani bir şeyler uçtu kafadan tekrar dönücem her şey için 50 gün var abanıcam geometri ve fiziğe zaten halletsem ayt uçucak

Geri
Yukarı