AYT Sos-1 için kitap önerisi

ÖzkaN456

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene sadece TYT'ye girdim yani TYT temelim var. TYT'yi hızlıca tekrar edip AYT'ye yüklenmeyi düşünüyorum. Edebiyat, tarih, coğrafya ve matematik için hangi kitapları önerirsiniz? Hedefim aşırı yüksek değil 200k ve altı yeterli benim için fakat kırık OBP durumu var.

Hedefini 200k yaparsan o gelir neyse konuya gelelim. Edebiyat için kesinlikle Limit, coğrafya için ben kitap bile çözmedim, tarih için Benim Hocam Ramazan Yetgin'e ait olan çok iyi kesinlikle çöz. Ben bunlarla ham 13bin yerleştirme 22bin yaptım. Edebiyata Limit'in el kitabı ile çalışırsan iyi olur.

Hedefini 200k yaparsan o gelir neyse konuya gelelim. Edebiyat için kesinlikle limit, coğrafya için ben kitap bile çözmedim, tarih için benim hocam ramazan Yetgin'e ait olan çok iyi kesinlikle çöz. Ben bunlarla ham 13bin yerleştirme 22bin yaptım. Edebiyata Limit'in el kitabı ile çalışırsan iyi olur.

AYT edebiyat için limit el kitabı yeterli mi? Benim aklımda benim hocam edebiyat da vardı da. Anladığım kadarıyla coğrafya için kitap bile gerekmiyor. Ayrıca hedef 200k değil yanlış yazmışım en az 200k yapmam lazım elimden geleni yapacağım yoksa.

AYT edebiyat için limit el kitabı yeterli mi? Benim aklımda benim hocam edebiyat da vardı da. Anladığım kadarıyla coğrafya için kitap bile gerekmiyor. Ayrıca hedef 200k değil yanlış yazmışım en az 200k yapmam lazım elimden geleni yapacağım yoksa.
Konu çalışmaları için fazlasıyla yeter. Cumhuriyet dönemi ile birlikte ezber yapmak zorlaşıyor bu yüzden Benim Hocam'ın kodlamaları iş yapıyor.

Coğrafya da sana bağlı benim için zor gelmiyordu ve zor sormuyorlar diye çözmemiştim. 11de bir tane 11. Sınıf sb çözmüştüm sadece.

Konu çalışmaları için fazlasıyla yeter. Cumhuriyet dönemi ile birlikte ezber yapmak zorlaşıyor bu yüzden benim Hocam'ın kodlamaları iş yapıyor.

Coğrafya da sana bağlı benim için zor gelmiyordu ve zor sormuyorlar diye çözmemiştim. 11'de bir tane 11. sınıf sb çözmüştüm sadece.

Hocam iyi bir sıralama yapmışsınız o yüzden soru yağmuruna tutuyorum kusura bakmayın. Matematiğim iyi değil. O yüzden TYT matematiğe sıfırdan başlayarak bitireceğim. AYT matematik için hangi kanalı ve kitabı önerirsiniz?(benim aklımda bıyıklı matematik var)

Hocam iyi bir sıralama yapmışsınız o yüzden soru yağmuruna tutuyorum kusura bakmayın. Matematiğim iyi değil. O yüzden TYT matematiğe sıfırdan başlayarak bitireceğim. AYT matematik için hangi kanalı ve kitabı önerirsiniz?(benim aklımda bıyıklı matematik var)
Ben hem tyt hem ayt için mert hoca ile gittim fakat kitaplarını almadım yine olsa yine almam çünkü kaliteli değiller. Tyt için sb olarak bilgi sarmal çözdüm deneme için yine sadece bilgi sarmal kullandım. Ayt kısmında sb olarak 345, 3d (yarım) çözdüm. Deneme olarak 345, Bilgi Sarmal ve orjinal çözdüm. Yine girecek olsam kesinlikle 345 ve orjinali çözerdim. Bilgi sarmal biraz daha klasik tarza yakın fakat çözünce işe yarıyor.

Ben hem TYT hem AYT için mert hoca ile gittim fakat kitaplarını almadım yine olsa yine almam çünkü kaliteli değiller. TYT için sb olarak bilgi sarmal çözdüm deneme için yine sadece bilgi sarmal kullandım. AYT kısmında sb olarak 345, 3D (yarım) çözdüm. Deneme olarak 345, bilgi sarmal ve orijinal çözdüm. Yine girecek olsam kesinlikle 345 ve orijinali çözerdim. Bilgi sarmal biraz daha klasik tarza yakın fakat çözünce işe yarıyor.

Bende 345'in soru bankası var, teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı