AYT ve TYT için Türkçe Matematik ve Fen kursu

Farklı hocalardan izlemek haznenizi arttırır. Ama bence vakit kaybı. Ben bir tek Rehber Matematikten izliyorum. Ve bana gayet yetiyor. Bir de ben ek olarak dershanede 2 farklı matematikçiden ders aldığım için daha iyi anlamam ondan da olabilir. Farklı hocalardan da paralel olarak izleyebilirsiniz. Rehberden anlamadın mesela, git İlyas Güneş'ten izle. Böyle yapabilirsin.

Sadece izlemen yetmez. O açıklamalardaki PDF'leri çıkartıp hocayla birlikte yazıp çizeceksin. Yoksa hiçbir verim alamazsın. Sadece izlemek için izlersin. Videodan sonra gördüğün konunun sorularını çöz. Çözemiyorsan tekrar izle videoyu. Anlayana kadar bu döngüyü sürdür.
Soru çözme konusunda sorun yok orasını yaparım, matematiğe yatkınım zaten okulda tek kopya çekmeden geçtiğim kültür dersi :).

Bir de son olarak. Toplu kanal önerdiniz evet ama izleyip bence şu alanda şu kanal iyi gibi bir öneride bulunur musunuz? Mesela matematik alanında bence en iyisi rehber matematik gibi. En son önerinizi göz önünde bulundurup ona göre seçeceğim.

Bir de son olarak. Toplu kanal önerdiniz evet ama izleyip bence şu alanda şu kanal iyi gibi bir öneride bulunur musunuz? Mesela matematik alanında bence en iyisi rehber matematik gibi. En son bende bakıp karşılaştırıp ona göre seçeceğim.

En iyisi desem de en iyisi olmaz bence. Her kanal gayet kaliteli. Ama bence en kaliteli branş kanalları şunlardır:

Matematik için Rehber Matematik, Türkçe için Kadir Gümüş (Benim Hocam), Fizik için Umut Öncül, Kimya için Kimya adası ve Biyoloji için ise Bekir Avşar.

Bu kanallar bence en iyi branş kanallıdır. Yanlış anlama olmasın. Bu kanallar bana göre en iyi kanallar arkadaşlar. Sizler de önerilerinizi arkadaşa sunabilirsiniz.

Hocam matematik için şu 3 playlist:
1612208242571.png

Türkçe ve Edebiyat için şu 2 playlist:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu playlistleri izlemem gerek değil mi? Fen'e daha sonra bakacağım. İlk önce Matematik ve Türkçe'yi bitireyim.

Ayrıca izleme sıraları şöyle mi?

Matematik sırası:
9.Sınıf | 10.Sınıf | 11.Sınıf | 12.Sınıf |TYT | YKS | Tüm Dersler
Rehber Matematik Özel Seri | MATFLIX |
Bebek Adımları Matematik Serisi | MATFLIX | Rehber Matematik

Türkçe içinde bu değil mi?

Bir de bu Matematik ve Türkçe & Edebiyat playlist'i sıfırdan TYT ve AYT'ye hazırlıyor değil mi? Aklım almıyor 12 yıllık eğitim nasıl bu kadar kısa oluyor.

Son düzenleme:
Hocam şimdi başladım izlemeye yukarıda belirttiğim 3 matematik playlist'i dışında bir de şu playlist var ne yapsam bilemedim. Bu playlist'ide mi izlemeliyim?

Bir de bunun AYT'si var:

Bu arada tekrar belirteyim önce Matematik ve Türkçeyi tamamlayacağım. Ondan sonra fen bölümlerini. (Coğrafya vs ile hiç zaman kaybetmek istemiyorum.)

Matematik, Türkçe, Biyoloji ve Kimya için Youtube'daki ücretsiz kanalları takip edebilirsin. Fizik için ise Ertan Sinan Şahin diye bir hoca var ücretli paketleri var, ben onu kullanıyorum ve benim gibi birisi bile artık Fizik sorularını çözebiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Biyoloji için Selin Hoca'nın özel ders konseptli videoları var tamamen ücretsiz, mükemmel bir şey.

Matematik, Türkçe, Biyoloji ve Kimya için Youtube'daki ücretsiz kanalları takip edebilirsin. Fizik için ise Ertan Sinan Şahin diye bir hoca var ücretli paketleri var, ben onu kullanıyorum ve benim gibi birisi bile artık Fizik sorularını çözebiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Biyoloji için Selin Hoca'nın özel ders konseptli videoları var tamamen ücretsiz, mükemmel bir şey.
Şu an matematik ile başladım. Fen bilimlerine geçince onlara bakacağım.

Geri
Yukarı