Ayyıldız Tim 30 gün sonra kapanıyor

Ayyıldız Tim yetkilileri 30 gün sonra faaliyetlerini durduracaklarını söylediler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hacker grubu hakkında düşünceleriniz nedir?

500.000 siber asker alınacak haberine ergenlik gazıyla balıklama atlayıp arka planda mehter temalı ayyıldız tim müzikleri açıp masaüstüne hacker resmi koyduktan sonra hiçbir "halt" edemediğim günler geldi aklıma. Sonrasında forumlarında İshak Telli hakkında başka bir Türk hacker grubundan birisi pek hoş olmayan özel mesajlaşmalarını atınca adminlere "ne diyor bu adam?" Diye sormuştum ve kimse kâle almamıştı. Nihayetinde zaten beceremiyorum deyip hackerlik sevdama nokta koymuştum.

Yüzük ve bardakları da unutmayalım. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Şöyle uzun bir yazı buldum haklarında ama neymiş ne değilmiş anlamadım çok.

Bahsettiğim mesajlar da bunlardı.

Kusura bakmasınlar da, Kendisini Pentagon'un sistemine sızmış zanneden ergen topluluğu. Daha kendi Hack Tool'larını yazamayan, "heçkır" topluluğudur. Fanboyları: 10 yaşında, Enes Batur izleyen kitledir. Command Promp'a "color a" komutu yazıp kendini Kevin Mitnick veya Aaron Swartz zanndeden insanlardır.

Hacker grubu değillerdi tam olarak zaten. Anonymous'u domain satın alıp "heçkledik abisi yeaa" diyorlardı.

Kendi yaptıkları HTML fake site ile "web site hackliyorlar" ve bunları paylaşıyorlar :D Bunların balonu patlayalı çok oldu zaten. Bunlara inanan da 8 yaşında çocuklardır, hack falan değil bunların yaptıkları AKP propagandası yapmak.

Geri
Yukarı