Az bilinen ama başarılı bulduğunuz sanatçılar

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Benim için yeri ayrı olan bir kişiyi sizinle paylaşmak isterim. Emily wells. Özellikle fair the well the requiem parçasına hayranım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.
Bu üçlüyü çok başarılı buluyorum. Sesleri ve klipleri bayağı iyi. Onun harici doğukan sarıtaş.

Jonathan Morali, LIS müziklerini yapan abidir.

Şöyle bir örnek verelim;

Biraz ilerden başlattım, nedenini kontrol ederseniz anlarsınız. Etmeseniz de olur :)

Kendisi ilk oyundan sonra kendini oldukça geliştirmiş, benim gözümde öyle.

Benim için yeri ayrı olan bir kişiyi sizinle paylaşmak isterim. Emily wells. Özellikle fair the well the requiem parçasına hayranım.

Vice.

16M aboneye yaklaşmış, az sayılır mı hala bilemedim 🙂

Böyle güzel antik dilleri duymak bile insana huzur verirken şarkısı insanı büyülüyor dinlemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı