Çok az bilinen Türkçe rap sanatçıları

Boss lig ve dropshit. Biliyorum :D

Bak ilk defa duyduğum isimler.

O zaman çok şey kaybediyorsunuz. Size iki üç şarkısını önereyim hemen farazi v kayra - cenaze II: Kolonya, mertel kasetçilik, kayra - mesela yani, nutuk baytan kendileri beatleriyle çok ünlü her şarkısında ayrı bir beat görüyorsunuz cidden öneriririm birkaç şarkılarına bakmanı.

O zaman çok şey kaybediyorsunuz. Size iki üç şarkısını önereyim hemen farazi v kayra - cenaze II: Kolonya, mertel kasetçilik, kayra - mesela yani, nutuk baytan kendileri beatleriyle çok ünlü her şarkısında ayrı bir beat görüyorsunuz cidden öneriririm birkaç şarkılarına bakmanı.
Mesela Yani'yi şu anda dinliyorum desem :D
Dalga geçiyorsun demi?

Farazi Kayra

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En kısa sürede bakacağım. Kayra'nın Mesela Yani şarkısını dinliyorum ama Farazi'ye bakacağım.
Seveceksiniz bundan eminim. Yeşilçam ile çok birleştiriyorlar şarkılarını yeşilçamdan fazla klasik sözler duyabilirsiniz 😀
Eski tarz diyorsun he. Çok severim o zaman.
Biriniz de İslamic Force dememiş be. Çok eskiler bilir bunu.

Hocam linç mi atarsınız ne yaparsınız bilmiyorum çok yüklenmeyin. :)

Her türlü sinema filmini izleyen, her türlü kitabı okuyabilen, her türlü oyunu oynayabilen bir insanım. Müzik konusuna gelince yine her türlü müziği dinleyebilen bir insanken Türkçe rap dinleyemiyorum. Türk halk müziği, sanat müziği, Türkçe pop, yabancı şarkılar, yabancı rap veya black metal tarzı bile dinleyebiliyorum. Ceza ve Sagopa'dan sonra Türkiye'deki rap müzikler sadece kulağımı tırmaladı. Gerçekten çok kötü geliyorlar. Rap müzik Türkiye'de yavaş yavaş ölüyor benim için.

Hocam linç mi atarsınız ne yaparsınız bilmiyorum çok yüklenmeyin. :)

Her türlü sinema filmini izleyen, her türlü kitabı okuyabilen, her türlü oyunu oynayabilen bir insanım. Müzik konusuna gelince yine her türlü müziği dinleyebilen bir insanken Türkçe rap dinleyemiyorum. Türk halk müziği, sanat müziği, Türkçe pop, yabancı şarkılar, yabancı rap veya black metal tarzı bile dinleyebiliyorum. Ceza ve Sagopa'dan sonra Türkiye'deki rap müzikler sadece kulağımı tırmaladı. Gerçekten çok kötü geliyorlar. Rap müzik Türkiye'de yavaş yavaş ölüyor benim için.
Görüşüne saygı duyarım. Her insanın düşüncesi farklıdır. Ama bence öyle değil. Türkçe Rap sadece Sago ve Ceza'dan ibaret değil.

Geri
Yukarı