Az önce TurkNet yüzüme kapattı

O temsilcinin görevi bilgilendirmek sen her şeyi biliyorum falan deyip lafı uzatma manasına getirmişsin vatan medimarkt gibi mağazalardada onlardan daha bilgili olmama rağmen kimsenin işine karışmıyorum.
Okumadan yazan bir grup peşimi bırakmıyor sadece bu değil benim istemediğim paketi ikaz etmeme rağmen anlatıyor diyorum bu millet ne istiyor neyin peşinde bilmiyorum. Burası tüketici için tartışmaya açık bir platform görünmüyor. Başka bu konuda yazmayacağım.

Okumadan yazan bir grup peşimi bırakmıyor sadece bu değil benim istemediğim paketi ikaz etmeme rağmen anlatıyor diyorum bu millet ne istiyor neyin peşinde bilmiyorum. Burası tüketici için tartışmaya açık bir platform görünmüyor. Başka bu konuda yazmayacağım.

Hacı kırıcı oluyorsun onlarda ekmek parası peşinde boş ver elemanı dinle sonra diyeceklerini söyle.

Hacı kırıcı oluyorsun onlarda ekmek parası peşinde boş ver elemanı dinle sonra diyeceklerini söyle.

Biz de parayı ağaçtan toplamıyoruz bu kırıcılık değil ne kırıcılığı? Adam gibi konuşuyoruz millete bir şey demiyorum. Biz de istediğimiz paket hakkında konuşmak istiyoruz ben ekmek parası için millete fahiş paketler satacak işler yapsaydım şu an altımda arabam + evim vardı ama o işlere girmedik. Girecek adam var olduğu sürece bu kolpa işler bitmez bütün firmalar için geçerli bu.

Aradım yine bir şans vereyim dedim bir erkek bir arkadaş çıktı telefona erkeklerle anlaşmak daha kolay bu ülkede adam seri seri anlatıyor işini yapıyor bir şey sorunca da söylüyor ben çözemiyorum bu memleketi.

@AllyFeedon raporlayamıyorum bir tane çocuk yüzünden her yerden kısıtlandık geçen. Ben Türknet ile barıştım bu konuyu siler misiniz? 1 kişinin yaptığını bir firmaya yıkmak adil olmadı.

Son düzenleme:
Hala çocuk diyor. 🤣 Sen akıllanmazsın.
Sana demedim ama sen üzerine alındın. Bir kişinin yaptığı işi ülkedeki tekele son vermek için bir adım atmış bir firmaya yıkmak adil olmayacağı öfke ile yazdığım bu konunun silinmesini talep ettim. Türknet bağlanmadım hala o yüzden firmaya bağlanıyorum diye de sil demiyorum çıkan ben taahhüt vb. olsa gerek kaynaklı pürüzlerden dolayı bağlanamayacağım gibi duruyor. İşin özeti vicdanen yazdım sadece.

Ben Türk Telekom devam sistemde sorun var diye bağlanamadım zaten şimdi iş başlıyor konuşamayacağım kısmet değilmiş. Siz kullanın. @Emir M. moderatör arkadaşlar bu konuyu imha edebilir misiniz?

Sana demedim ama sen üzerine alındın. Bir kişinin yaptığı işi ülkedeki tekele son vermek için bir adım atmış bir firmaya yıkmak adil olmayacağı öfke ile yazdığım bu konunun silinmesini talep ettim. Türknet bağlanmadım hala o yüzden firmaya bağlanıyorum diye de sil demiyorum çıkan ben taahhüt vb. olsa gerek kaynaklı pürüzlerden dolayı bağlanamayacağım gibi duruyor. İşin özeti vicdanen yazdım sadece.
Önceki mesajlarına göre daha düzgün bir üslup ile yazdığın için şaşırdım doğrusu, neyse sevindim senin adına. Umarım sorunun çözülmüştür.

Konuyu silmezler ama kilitlerler.

Arayacağız deyip aramadılar garip bir firma neyse bende vazgeçtim zaten reaksiyon hızı ve hal ve hareketlerine bu fiyat çok ama para herkesin kendi parası bağlanana diyecek bir şey yok. Türk Telekom'dan ne kadar hoşlanmasam da diğer firmaları gördükçe kalitenin tesadüf olmadığı ucuza kalite alınamayacağını çok iyi anlıyorum. Gelen gideni aratır boşa dememiş atalarımız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı